تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26371
تاریخ انتشار: 20. بهمن 1396 - 16:33
امام جمعه ایوان گفت :آماری از اشتغال ارائه شده است که نشانگر600الی 700شغل ایجاد شده در شهرستان است که مسئولان بایداشتغال ایجاد شده رابه مردم نشان دهند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان با تبریک دهه مبارک فجر گفت:انقلاب اسلامی ایران کارآمدی خود رانشان داده است و دستاوردهای زیادی را کسب کرده است و در طول این چهل سال نماد پیروزی های زیادی بوده است و حوادث و اتقاقات زیادی را پشت سر گذاشته است و توانسته است سرافرازانه و پیروزمندانه پرچم ایران را برافرازد.

 

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد: در طول این چند سال نظام جمهوری اسلامی بر منافقین ،بر توطئه تجزیه ایران ،دردوران دفاع مقدس،در برابر داعش  .......پیروز شد،که اینها تنها گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

 

حجت الاسلام حیدری افزود : ملت ایران دردوران طاغوت و قبل از انقلاب در ذلت به سر می بردند اما بحمدالله امروز در جایگاهی هستیم که توانسته ایم  امریکا رادر پشت در مذاکره قرار دهیم و درب را روی آن ببندیم.

 

 

امام جمعه ایوان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی توانسته است در حوزه علمی پیشرفت های زیادی راکسب نماید ادامه داد: در دوران قبل ازانقلاب جز عقب مانده ترین کشورها بوده ایم اما بحمدالله در حال حاضر در حوزه های مختلف در جهان حرفهای زیادی  برای گفتن داریم.

 

 

 

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد:در دوران طاغوت جمعیت کشور 36میلیون نفربود و کشور 6میلیون بشکه فروش نفت داشت که با این مقدار فروش نفت وضعیت مناسبی نداشتیم اما در حال حاضر با فروش 1/5بشکه نفت به  80میلیون نفر جمعیت خدمات ارائه می شود.

 

 

امام جمعه ایوان با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب بیان داشت: رهبر معظم انقلاب مطالب ارزشمندی را مطرح کردند و بیان داشتند که هدف دشمنان از دشمنی با ایران چه چیزی است ؛هدف دشمنان این است که مانع استمرار نظام شوند و آثار و نفوذ نظام در منطقه و چهان جلوگیری کنند.

 

 

 حجت الاسلام حیدری گفت :دشمنان ما در راستای مقابله با نظام با بهره گیری از افرادی که متفکر نما هستند و نظریه پردازان قلابی و فضای مجازی سعی در مقابله با نظام جمهوری اسلامی دارند.

 

 

امام جمعه ایوان ادامه داد:رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان داشتندکه ما سیاستهایی داریم که اصولی هستید ودر طول این مدت یک قدم از این سیاستها به عقب نیامده ایم و روی آنان پافشاری می کنیم که نمونه این سیاستها استقلال کشور در عرصه سیاسی و دفاعی و نظامی است که توانسته ایم در این عرصه ها موفقیت های زیادی را کسب کنیم، ،اما در حوزه عدالت اجتماعی ما عقب مانده ایم که رهبر معظم انقلاب علت را کم کاری دانستند.

 

 

وی خاطرنشان کرد :اگر می خواهیم به عدالت اجتماعی برسیم باید با ظلم و فساد شدیدا برخورد شود و اگر این فساد در کارگزاران باشد باید برخورد شدیدتر باشد.

 

 

امام جمعه ایوان گفت : نظام جمهوری اسلامی در عرصه های پرهزینه وارد شده است و پیروز بوده است ودر عرصه های آسانتر قطعا می تواند موفق باشد؛اگر کوتاهی وجود داشته مربوط به نظام نیست بلکه مربوط به مسئولانی هست که ناکارآمد اند.

 

 

حجت الاسلام حیدری بیان کرد:مطالبات سران فتنه ،مزدبگیران ،احزاب قدرت طلب با مردم فرق دارند و اینها جزء مردم نیستند مردم کسانی هستند که بنا بر ضرورت در تمامی عرصه ها حضور دارند و مطالبه آنان این است که با تبعیض و فساد مبارزه شود.

 

 

 

 حجت الاسلام حیدری افزود:آماری از اشتغال فرمانداری ارائه داده است که نشانگر600الی 700شغل ایجاد شده در شهرستان است که این میزان در شهرستان باید به مردم نشان داده شود و مسئولان رسما این موضوع را باید نشان دهند،مردم دنبال صداقت هستند و آمار روی کاغذ برای مردم قابل قبول نیست.

 

 

وی به افتتاح هایی که طی چند روز گذشته در شهرستان صورت گرفت اشاره کرد و اظهارکرد :یکی از افتتاح ها آسفالت مسیر سراب به سمت ایوان بودکه این افتتاح مربوط به روکش آسفالت بوده است اگر قرار باشد برای روکش ،خط کشی و .....افتتاحیه برگزار شود این قابل قبول نیست.

 

 

امام جمعه  ایوان با تقدیر ازکار هایی که در بیمارستان امام رضا(ع) صورت گرفته است  ادامه داد:برخی از طرح های شهرستان با اعتبار شخصی یا مساعدت خیرین صورت گرفته است و ربطی به دولت و مسئولان ندارد.

 

 

 

 امام جمعه ایوان گفت :یک انتقاد به استاندار دارم که تعریفی از افتتاح صورت پذیرد ومشخص شود افتتاح یعنی چه :یعنی هرکسی یک کارگاه شخصی داشت آن افتتاح شود ،من به عنوان یک فردکه گزارش میدهم واقعیت ندارد و دروغ است .

 

 

امام جمعه ایوان بیان داشت :آقایی که که به عنوان معاون استاندار بیش از 5ساعت برای این پروزه ها وقت صرف می کنید در برابر مردم مسئول اید،مردم آگاه هستند و می دانند این پروژه ها تکراری هستند ،اگر می خواستید افتتاحیه داشته باشید چرا تونل اربعین را افتتاح نکردید که مردم خودعلت آن را می دانند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید