تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26351
تاریخ انتشار: 18. بهمن 1396 - 7:03
امام جمعه و فرماندار ایوان با خانواده چند تن از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،امام جمعه وفرماندار شهرستان ایوان باخانواده های تحت حمایت کمیته امداد به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

 

حجت الاسلام حیدری امام جمعه ایوان در دیدارها در جریان وضعیت این مددجویان قرار گرفت ،وخدمات کمیته امداد امام خمینی (ره)را قابل قبول و راهنمایی های لازم را در خصوص بهبود وضعیت مددجویان ارائه نمود.

 

 

احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان نیز اظهار کرد : همه مسئولین نظام خادمین مردم هستند و وظیفه همه ماست که به صاحبان اصلی این نظام با توان تمام خدمت کنیم.

 

اکبری تصریح کرد: این نهاد چون مزین به نام حضرت امام راحل می باشد خدمت در آن مقدس است و همگان باید قدر این فرصت مغتنم را بدانند.

 

 

اکبری در این دیدار در جریان مشکلات و موانع این خانواده ها قرار گرفت و بیان داشت :تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات و موانع پیشرو این خانواده ها بکار خواهد گرفت.

 

 

حیمد ایراندوست"؛  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ایوان در حاشیه این دیدارها در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : تعداد 48 نفربیمارصعب العلاج وتعداد31 نفر سالمند نیازمندنگهداری وتعداد2210نفرازمددجویان تحت پوشش بیمه امدادقراردارند.

 

 

ایراندوست افزود :درسال جاری بالغ بر4میلیاردو381 میلیون ریال صرف هزینه درمان،بیمه اجتماعی، تغذیه کودکان دچار سوء تغذیه وتامین تجهیزات بیماران صعب العلاج و هزیه نگهداری سالمندان گردیده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید