تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26312
تاریخ انتشار: 16. بهمن 1396 - 10:41
باحضور معاون امور هماهنگی واقتصادی استاندار ایلام ۱۹ طرح عمرانی خدماتی در ایوان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار ایلام ۱۹طرح عمرانی و زیربنایی در شهرستان ایوان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

 

 

 این پروژه ها با اعتبار 610 میلیارد ریال در زمینه کشاورزی، عمران شهری و روستایی، گردشگری، بهداشت، راه و آموزشی افتتاح و سه طرح نیز کلنگ زنی  شد.

 

 

 

در بدو ورود معاون استاندار به  شهرستان فاز دوم روکش اسفالت مسیر سراب به سمت  ایوان به طول ۵کیلومتر به بهره برداری رسید که برای این پروژه مبلغ ۴میلیارد تومان   هزینه شده است.

 

 

معاون استاندار در ادامه سفر خود به شهرستان ایوان با حضور در بیمارستان امام رضا (ع)مرکز فوریتهای پزشکی با اعتبار یکصدمیلیون تومان را افتتاح واز سیستم اکسیژن ساز این بیمارستان بازدید کردکه برای  راه اندازی این دستگاه ۴۵۰میلیون تومان هزینه شده است.

 

 

از دیگر برنامه های معاون استاندار ایلام در سفر خود به شهرستان ایوان افتتاح خانه بهداشت  روستای کلان با اعتبار ۹۴میلیون تومان بود که همزمان خانه بهداشت  روستای چهارمله نیز افتتاح شد.

 

 

 

افتتاح فاز اول منطقه گردشگری سدکنگیر از دیگر برنامه های معاون استاندار در سفر به شهرستان ایوان بود که این طرح در مجموع با اعتبار750 میلیون تومان و اشتغالزایی15نفرازسال گذشته آغازشده است.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید