تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26199
تاریخ انتشار: 12. بهمن 1396 - 6:12
شهردار ایوان گفت :با افتتاح کارخانه آسفالت شهرداری نهضت آسفالت در ایوان کلید خواهد خورد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، "پارسا جهانی"؛ شهردار ایوان، در جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با تبریک فررا رسیدن دهه مبارک فجرو تسلیت ایام فاطمیه گفت : در حال حاضر با توجه به اینکه در آستانه ایام فاطمیه و دهه فجر هستیم شهرداری ایوان برنامه ریزی های لازم را در راستای آذین بندی سطح شهر ایوان در دستور کار قرار داده است.

 

 

جهانی اظهار کرد : یکی از مشکلاتی که در سطح شهرستان ایوان وجود داشت وضعیت نامناسب کشتارگاه دام شهر بود که خوشبختانه به طور کامل اصلاح شد و در حال حاضر ظرفیت کشتار 100راس دام در روز را دارا می باشد.

 

 

جهانی افزود:خیابان 22بهمن ،انتهای خیابان جهاد... به طور کامل جدول گذاری شده است و این کار در دستور کار شهرداری قرار دارد اما با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما امکان آسفالت معابر و خیابانها در حال حاضر وجود ندارد.

 

 

شهردار ایوان ادامه داد:45درصد ناوگان شهرداری در گذشته از دور خارج شده بودند اما با پیگیری هایی که صورت گرفت دوباره به ناوگان شهرداری بازگشتند واین ناوگان تاثیر بسزایی در جمع آوری نخاله های ساختمانی ایفا کردند.

 

 

جهانی بیان داشت: فضای سبز پارک شهدای شهر ایوان به صورت ناقص اجرایی شده است که تمام توان خودرا در راستای این اتمام این  قسمت و بهسازی  فضای های سبز باقی مانده انجام خواهیم داد.

 

 

شهردار ایوان بیان داشت : یکی ازپروژه های اصلی شهرداری کارخانه آسفالت است که طی پیگیری هایی که شهرداری و فرماندار محترم انجام دادند مشکلات و موانع پیشروی این طرح از بین رفت و با افتتاح آن مشکلی در راستای تامین آسفالت نخواهیم داشت و می توان گفت نهضت آسفالت در ایوان راه اندازی خواهد شد.

 

 

جهانی افزود : شهرداری جدود 4میلیاردتومان بدهی دارد که  این امر باعث مسدود شدن حساب های شهرداری شد که خوشبختانه با رایزنی هایی که صورت گرفت توانستیم برخی از حساب های شهرداری را آزاد نماییم.

 

 

وی در پایان گفت : در راستای زیباسازی ورودی شهر ایوان در دستور کار شهرداری است که در ورودی غربی ایوان اقدام به کاشت درخت و ایجاد بلوار و آلاچیق نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید