تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26187
تاریخ انتشار: 11. بهمن 1396 - 15:49
جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی از مسئولین در فرمانداری ایوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضورامام جمعه ؛فرماندار ،وجمعی از مسئولان شهرستان ایوان در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان، در این جلسه با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک به مناسبت فرارسیدن سالگرد ورود امام به میهن اسلامی گفت:درطی 39سال گذشته در کشور شاهد فراز ونشیب ها و افتخارآفرینی هایی توسط ملت ایران بودیم که این افتخارات با رهبری امام ومقام معظم رهبری  نصیب ایران اسلامی شد.

 

 

حجت الاسلام علی حیدری اظهار کرد : امروز انقلاب اسلامی در آستانه رسیدن به بلوغ و کمال می باشدووقتی که به نظام وانقلاب و آنچه که مبانی این نظام را تشکیل می دهد نگاه می کنیم به جز سرافرازی چیز دیگری نمی بینیم.

 

 

امام جمعه ایوان افزود:آنچه که تاکنون در طول این سالیان بدست آورده ایم سرافرازی و سربلندی است ،امروز شاهد این هستیم  که دوست و دشمنان ما در فضای مجازی و رسانه در مورد ایران صجبت می کننند دوستان ما از باب ارادت و دشمنان ما از باب کینه سخن می کنند و این نشانگر آن است که در دنیا به جمهوری اسلامی ایران توجه ویزه ای شده است.

 

 

حجت الاسلام حیدری ادامه داد:درطول سالیان گذشته دشمنان ما همه توان خودرابرای ضربه زدن به ایران اسلامی به کار برده اند اما در تمام عرصه ها ناکام مانده اند.

 

 

امام جمعه ایوان تصریح کرد : دنیا دارد نگاه می کند که مردم ایران چگونه عمل می کنند،بعداز آشوب های اخیر حضور مردم را دیدند وفهمیدند که ملت ایران اسلامی پشتیبان انقلاب و اهداف امنقلاب هستند و باید در همه آوردگاه ها دشمنانمان را ناامید کنیم.

 

 

حجت الاسلام حیدری با اشاره بر باشکوه برگزار شدن برنامه های دهه مبارک فجر بیان داشت : در مراسمات دهه فجر امسال باید چند نکته را مدنظر داشته باشیم ،یکی از این کارها برافراشته شدن برچم جمهوری اسلامی ایران در تمام مناطق شهر است ودیگر مسئولان باید گزارشی از عملکرد یکساله خودرا به مردم ارائه دهند و برای مردم تشریح نمایند که در طی یکسال گذشته چه کارهایی صورت گرفته است.

 

 

امام جمعه ایوان در ادامه بیان داشت : شهرداری ایوان باید نسبت به کارهایی که انجام میدهد اولویت بندی داشته باشد و قوم گرایی و طایفه گرایی در کارهای اجرایی شهرداری دخالت نداشته یاشد.

 

 

"احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان؛ در ادامه این جلسه با تبریک سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به ایران اسلامی  گفت :یکی از دلایل اسلامی بودن کشور ما این است که ایدوئولوزی اسلامی برانقلاب ما حاکم است،انقلاب اسلامی بحق نام آن را جمهوری اسلامی نهاده اند چرا که امام خمینی (ره)همه چیز را به مردم واگذار کردندو در تمام ادوار مردم ایران اسلامی پای انقلاب بوده و حضور داشته اند.

 

 

فرماندار ایوان اظهار کرد : ایران اسلامی در تمام دنیا حرف برای گفتن دارد ودر این شرایط حساس نیازمند وحدت و همگرایی  هستم.

 

 

فرماندار ایوان تصریح کرد : اشتغال  یکی ازدغدغه های اصلی دولت است که در شهرستان ایوان 476نفر اشتغال زایی صورت گرفته است که از این تعداد  150نفر به صورت مستقیم و مابقی به صورت غیر مستقیم می باشد.

 

 

اکبری ادامه داد: در حوزه عمرانی کارهای زیادی در سطح شهرستان صورت گرفته است که نمونه آن لکه گیری و آسفالت مسیر زرنه بسمت سومار است که با اعتبار 2میلیارد تومان به پیمانکار واگذار شده است،همچنین آسفالت مسیر سراب به سمت ایوان از دیگر کارهای عمرانی صورت گرفته در سطح شهرستان می باشد.

 

 

اکبری بیان کرد: یکی از برنامه هایی که در سال جاری در دست اقدام داریم کلنگ زنی کنارگذر شهر ایوان است که مشکلات ترافیک شهر ایوان با این پروژه کاسته خواهد شد.

 

 

فرماندار ایوان با اشاره به ضرورت حضور مسئولین و پرسنل دستگاه های اجرایی در برنامه هی دهه فجر اظهار کرد :یکی از وظایف اعضای شورای اداری شهرستان ایوان در دهه مبارک فجر این است که عملکرد دولت را باید بیان نمایند.

 

 

اکبری تصریح کرد: 81میلیارد تومان اعتبارات عمرانی شهرستان می باشد که این مبلغ مختص به 23طرح عمرانی می باشد که 4طرح آن با حضور مسئولان کشوری انشالله کلنگ زنی خواهد شد.

 

 

وی در پایان گفت : تمامی برنامه های دهه مبارک فجر باید با محوریت مردم برگزار شود و از ظرفیت مردم بهره گرفته شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید