تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25833
تاریخ انتشار: 24. دى 1396 - 11:54
فرماندار ایوان گفت :خانواده نقش تعیین کننده ای در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛جلسه فوق العاده پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع  فضای مجازی با حضور نماینده ولی فقیه وامام جمعه ایوان، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش در مدیریت آموزش وپرورش برگزار شد.

 

حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه شهرستان ایوان  در این جلسه گفت :عقل را باید براحساس تحمیل کرد،ضعف اعتقادات والدین باعث ضعف اعتقادات فرزندان می شود وزمینه شکل گیری آسیبها فراهم می شود.

 

حیدری اظهار کرد :یکی از مسائلی که لازم و ضروری است به آن پرداخته شود این است که از لحاظ از اعتقادی باید والدین دانش آموزان تقویت شوند.

 

در ادامه این جلسه "احسان اکبری "؛فرماندار ایوان؛ افزود: این فضای مجازی امروزی پشتوانه فرهنگی ندارد، ریشه در اعتقادات ما ندارد بنابراین قابل درمان است.

 

وی ادامه داد:محیط مدرسه و دانش آموزان را باید با آرمان ها آشنا کرد.

 

وی تجهیز معلمان به علم و تکنولوژی را از مهمترین اصول موثر در پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کردو گفت: آموزش و پرورش به عنوان اصل و اساس که محور توسعه پایدار است باید آموزش دهد.

 

 

گفتنی است، شناسایی دانش آموزان پرخطر و دیدار با خانواده آنان، تشکیل دوره های کارگاهی برای مدرسین آموزش خانواده با استفاده از اساتید مجرب و تشکیل جلسه ای کارشناسی با متخصصین حوزه های مختلف آسیب های اجتماعی جهت ارائه راهکار از مصوبات این جلسه بود.

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام