تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25829
تاریخ انتشار: 24. دى 1396 - 11:10
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی از برگزاری نخستین جلسه شورای اجرایی حزب متبوعش خبر داد و گفت: ما به دنبال متقاعد کردن آقای منتجب‌نیا هستیم تا همچنان قائم‌مقامی حزب را برعهده داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره آخرین تحرکات حزب متبوعش،‌اظهار داشت: نخستین جلسه شورای اجرایی حزب اعتماد ملی برگزار شد اما هنوز به صورت جدی کار را شروع نکرده‌ایم.

دوستی همچنین تاکید کرد: ما به دنبال متقاعد کردن آقای منتجب‌نیا هستیم تا همچنان قائم‌مقامی حزب را برعهده داشته باشد.

اشاره دوستی به نامه اخیر رسول منتجب‌نیا به دبیرکل محصور این حزب است که مجدا درخواست کرده بود که با استعفای مورخ 96/10/04 وی موافقت شود.

ماجرای استعفای منتجب‌نیا از این قرار است که رگه برخی از اختلافات به دلیل عضویت یا عدم عضویت، تعامل یا عدم تعامل حزب اعتماد ملی با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خود را بروز داد و اعضای شورای مرکزی حزب را به دو شقه موافق شورای عالی و مخالف این شورا تقسیم کرد.

رسول منتجب‌نیا که مخالف عضویت حزب اعتماد ملی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بود، بعد از اینکه این دو دستگی را در حزب احساس کرد طی نامه‌ای به دبیرکل محصور حزب درخواست استعفا کرد که البته در نهایت شورای مرکزی این استعفا را نپذیرفت.

مهدی کروبی در نامه‌‌ای که به الیاس حضرتی مبنی بر اینکه «دوست و برادر گرامی‌مان حجت‌السلام والمسلمین منتجب‌نیا بنا به دلائلى تمایل به حضور و مدیریت شورای اجرایی حزب اعتماد ملى را ندارند»، نوشته بود حکایت از این داشت که منتجب‌نیا در کناره‌گیری خود از قائم مقامی حزب و یا شاید حزب اعتماد ملی مصر است.

لازم به یادآوری است چندی پیش مهدی کروبی طی نامه‌ای به الیاس حضرتی تشکیل شورای اجرایی این حزب را ابلاغ کرد و در این نامه از نماینده مردم تهران در مجلس که از اعضای ارشد حزب اعتماد ملی نیز بشمار می‌رود، خواسته شد که برای پایان دادن به برخی اختلاف سلیقه‌ها و همچنین حرکت مستمر و روبه جلوی این حزب اهتمام ببخشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام