تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25827
تاریخ انتشار: 24. دى 1396 - 7:44
مدیر کمیته امداد ایوان از ساخت15 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد ایوان در مناطق شهری و روستایی ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛"حمید ایراندوست"؛مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان ایوان؛ در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : یکی از سیاستهای این نهاد در شهرستان ارائه آموزشهای لازم جهت  ایجاد اشتغال با همکاری فنی و حرفه ای شهرستان است که در این راستا تعداد 500نفر از مددجویان آموزشهای لازم را در حوزه های مختلف فراگرفتند.

 

ایراندوست گفت: از ابتدای سالجاری در شهرستان ایوان در مناطق روستایی و شهری تعداد 15واحد مسکونی جهت سکونت مددجویان فاقد مسکن با اعتبار یک میلیارد و 280میلیون ریال احداث شده است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان افزود: 250 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام ( ره) این شهرستان تحت حمایت یک هزار و 321 حامی قرار دارند که از این تعداد حامی 225 نفر بومی و هزار و 96 نفر نیز غیر بومی هستند.

 

 

ایراندوست  ادامه داد:سرانه دریافتی هر یتیم در شهرستان ایوان در ماه 2 میلیون و 800 هزار ریال و سرانه واریزی هر حامی در ماه نیز 500 هزار ریال است.

 

 

ایراندوست بیان کرد :با توجه به اینکه در دین مبین اسلام و روایات اسلامی تاکید زیادی بر امر ازدواج شده و سنت پیغمبر گرامی ما است، کمیته امداد به صورت جدی، این امر مهم را به ویژه برای نوعروسان بی‌سرپرست جزء برنامه‌های اصلی خود می‌داند و با کمک خیرین و نیکوکاران و با برنامه‌ریزی هر چه بهتر زمینه ازدواج جوانان را فراهم می‌آورد که تاکنون توانسته است 67کمک هزینه تامین جهیزیه را پرداخت نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است