تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25749
تاریخ انتشار: 20. دى 1396 - 6:29
فرمانده انتظامی ایوان
دستگیری ۳ سوداگر مرگ در ایوان
فرمانده انتظامی ایوان گفت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز ۳ نفر از فروشندگان اصلی مواد مخدر در شهرستان ایوان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،سرهنگ "سعید عالی پور "؛فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت : به منظور برخورد با سودا گران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه طرح ارتقای پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا واین سوداگران مرگ دستگیر شدند.

 

 

سرهنگ عالی پور گفت: این متهمان از فروشنده گان اصلی مواد مخدر بوده که در سه عملیات موفق پلیسی توسط مأموران انتظامی بخش زرنه ، پلیس مبارزه با موادمخدر و کلانتری مرکزی دستگیر و مقدار قابل توجهی انواع ماده مخدر سنتی و صنعتی از آنها کشف و ضبط شد.

 

 

وی با تاکید بر برخورد قاطعانه با سوداگران مرگ گفت: خرده فروشان مواد مخدر باید در فرایند اعمال مجرمانه خود احساس امنیت نکنند و بدانند که پلیس با قاطعیت تمام با سوداگران مرگ برخورد می کند و اجازه نخواهد داد که آسایش و آرامش را از مردم سلب و جوانان این دیار را منحرف و اسیر مواد مخدر کنند.

 

 

وی بابیان اینکه متأسفانه به عمق تخریب مواد مخدر صنعتی در جامعه و خانواده‌ها پی نبرده‌ایم ، تصریح کرد: این پدیده هرسال با اشکال مختلف خودنمایی می‌کند ، آگاهی بخشی به خانواده‌ها برای نظارت بیشتر و کنترل مناسب فرزندان ضروری است و اگر به نحو مطلوب اطلاع‌رسانی در مورد مضرات جدی مواد مخدر صنعتی شود قطعاً تلفات در این حوزه کاهش می‌یابد.

کانال خبری پلیس

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است