تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25746
تاریخ انتشار: 19. دى 1396 - 11:04
فرمانده انتظامی ایوان ازدستگیری سارق اماکن دولتی ومحتویات داخل خودرو در ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،به نقل از خبرگزاری پلیس ،سرهنگ " سعید عالی پور" فرمانده انتظامی ایوان گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت اماکن دولتی و لوازم داخل خودرو موضوع بطور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .

 

 

سرهنگ عالی پور افزود : با تلاش وکوششهای شبانه روزی وتحقیقات گسترده و میدانی واقدامات پلیسی واطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی سارق حرفه ای به هویت معلوم شناسایی شد .

 

 

وی خاطر نشان کرد : که پس ازشناسایی سارق ، عملیات برای دستگیری وی آغاز که طی یک عملیات موفق پلیسی این سارق که از سارقان حرفه ای ودارای سوابق متعددکیفری بوده وبا شگردهای خاصی اقدام به سرقت نموده بود دستگیرشد .

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان تصریح کرد: درتحقیقات فنی وپلیسی به عمل آمده ازاین سارق به 3 فقره سرقت از اماکن دولتی و ۳ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف نمود .

 

 

این مقام مسئول به شهروندان توصیه کرد : درصورت مشاهده افراد معلوم والحال و مشکوک درساعات مختلف شبانه روز وپرسه زدن این افراد درحوالی منزل و محل کارشان مراتب را سریعاً به پلیس ازطریق شماره تلفن 110 اطلاع دهند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان در خاتمه گفت : امنیت وآسایش مردم و حفاظت از جان و مال آنها از اولویت هایاول و مهم پلیس است وبا مجرمین و غارتگران اموال مردم قاطعانه برخورد وآنها را برای مجازات اعمال مجرمانه شان به دست قانون می سپاریم.

 

 

سرهنگ عالی پوردرخاتمه گفت : متهم با تشکیل پرونده جهت سیرمراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شد.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید