تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25704
تاریخ انتشار: 18. دى 1396 - 8:48
رییس اداره ورزش وجوانان ایوان :
استادیوم ورزشی شهید پیرحیاتی ایوان احیاء می شود
رییس اداره ورزش وجوانان شهر ایوان گفت :استادیوم ورزشی شهید پیرحیاتی شهر ایوان احیاء می شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"امیر خانیان"؛ رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان؛در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :یکی از سیاست های این نهاد رفع مشکلات حوزه ورزش می باشد که در شهرستان ایوان در این زمینه قدم های مثبتی برداشته شده است.

 

 

خانیان گفت : استادیوم  شهید پیرحیاتی شهرایوان بزرگترین استادیوم شهرستان می باشد که در زمینه احیا آن رایزنی های متعددی را با مسئولین استان انجام داده ایم.

 

 

وی افزود:یک میلیاردو صدمیلیون تومان جهت احیا این استادیوم در نظر گرفته شده است که این مبلغ ازطریق اوراق خزانه تامین می شود و در حال حاضر نیز پیمانکار آن مشخص شده است.

 

 

خانیان به سالن ورزشی شهرک نبوت ایوان اشاره کرد : این سالن ورزشی در سال 1390کار ساخت آن آغاز شد و تاکنون 25درصد پیشرفت فیزیکی دارد،بدلیل نبود اعتبارپروژه به صورت نیمه کاره ماند.

 

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان ادامه داد: با توجه به پتانسیل ورزشی که در این منطقه وجود دارد رایزنی هایی صورت گرفت که خوشبختانه این طرح هم جز طرح هایی قرار گرفت که دراولویت اعتباری باشد.

 

 

وی بیان کرد :اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه 700میلیون تومان است که این مبلغ از اعتبارات ملی تامین خواهد شد.

 

 

وی در پایان گفت: رفع موانع و مشکلات ورزشی موجود در شهرستان اولویت کاری این اداره است امیدواریم بتوانیم نیازهای اساسی ورزشکاران شهرستان را تامین نماییم.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید