تازه ترین مطالب

کد مطلب: 25687
تاریخ انتشار: 17. دى 1396 - 10:29
فرماندار ایوان گفت: انتظار داریم با توجه به نزدیک شدن به پایان سال بازرسان به شکلی بارزتر و بیشتر از قبل نظارت بر بازار را مدنظر قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ؛"جلسه تنظیم بازار شهرستان ایوان ، با حضور مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان ، در محل فرمانداری برگزار شد .

 

"احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان؛ ضمن تقدیر از راهپیمایی و تجمع مردم شهرستان در محکومیت اغتشاشگران و دفاع از نظام و ولایت ، گفت :یکی از برنامه های دولت تدبیروامیدتثبیت بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالاهابویژه اجناسی است که مصارف عمومی دارند .

 

اکبری اظهار کرد: اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بربازار نظارت کامل دارد  و انتظار داریم با توجه به نزدیک شدن به پایان سال ، به شکلی بارزتر و بیشتر از قبل نظارت بر بازار را مدنظر قرار دهند ؛ و تمهیدات لازم را برای تهیه و توزیع کالاهای پرمصرف به عمل آورند .

 

" امید علی عزتی"؛رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ، گزارشی از فعالیت های این اداره در رابطه با نظارت بربازار خرید و فروش کالا و خدمات ، و اقدامات انجام شده در راستای پیگیری تهیه و توزیع اقلام مصرفی شهرستان ارائه نمود .

 

عزتی بیان کرد :طی سال جاری به دلیل نوسانات بازار ، چند قلم کالا مانند : تخم مرغ ، قندوشکر و برنج وارداتی ، افزایش جزیی قیمت داشته اندو تا پایان سال ، هیچگونه افزایش قیمتی پیش بینی نمی شود .

 

وی افزود:شهرستان ایوان دارای سه اکیپ بازرسی است که به صورت شبانه روزی بر بازار نظارت دارند  و 276 مورد تخلف ثبت و صورتجلسه و برای 210 پرونده  حکم قضایی صادر نموده است .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام