تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25687
تاریخ انتشار: 17. دى 1396 - 10:29
فرماندار ایوان گفت: انتظار داریم با توجه به نزدیک شدن به پایان سال بازرسان به شکلی بارزتر و بیشتر از قبل نظارت بر بازار را مدنظر قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ؛"جلسه تنظیم بازار شهرستان ایوان ، با حضور مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان ، در محل فرمانداری برگزار شد .

 

"احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان؛ ضمن تقدیر از راهپیمایی و تجمع مردم شهرستان در محکومیت اغتشاشگران و دفاع از نظام و ولایت ، گفت :یکی از برنامه های دولت تدبیروامیدتثبیت بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالاهابویژه اجناسی است که مصارف عمومی دارند .

 

اکبری اظهار کرد: اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بربازار نظارت کامل دارد  و انتظار داریم با توجه به نزدیک شدن به پایان سال ، به شکلی بارزتر و بیشتر از قبل نظارت بر بازار را مدنظر قرار دهند ؛ و تمهیدات لازم را برای تهیه و توزیع کالاهای پرمصرف به عمل آورند .

 

" امید علی عزتی"؛رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ، گزارشی از فعالیت های این اداره در رابطه با نظارت بربازار خرید و فروش کالا و خدمات ، و اقدامات انجام شده در راستای پیگیری تهیه و توزیع اقلام مصرفی شهرستان ارائه نمود .

 

عزتی بیان کرد :طی سال جاری به دلیل نوسانات بازار ، چند قلم کالا مانند : تخم مرغ ، قندوشکر و برنج وارداتی ، افزایش جزیی قیمت داشته اندو تا پایان سال ، هیچگونه افزایش قیمتی پیش بینی نمی شود .

 

وی افزود:شهرستان ایوان دارای سه اکیپ بازرسی است که به صورت شبانه روزی بر بازار نظارت دارند  و 276 مورد تخلف ثبت و صورتجلسه و برای 210 پرونده  حکم قضایی صادر نموده است .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است