تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25686
تاریخ انتشار: 17. دى 1396 - 10:20
مدیر آبفای شهری ایوان خبر داد:
پیشرفت 90 درصدی ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب ایوان
مدیر آبفای شهری ایوان از پیشرفت 90 درصدی ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ؛"ولی ملکیان"؛ ،مدیر  اداره آبفای شهری شهرستان  ایوان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :امسال فعالیت‌های موثری در زمینه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر ایوان انجام گرفته و روند اجرای پروژه های آب و فاضلاب قابل قبول ارزیابی شده است.

 

مملکیان اظهار کرد : این موضوع با اجرای برنامه های مدون و تلاش برای تحقق برنامه کوتاه مدت و بلند مدت آبفای استان انجام می گیرد.

 

ملکیان افزود:اصلاح و توسعه شبکه با هدف مدیریت مصرف آب، کاهش هدر رفت و افزایش فشار مورد نیاز جهت تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مشترکین اجرا می شودکه تاکنون 3کیلومتر از شیکه شهر ایوان اصلاح شده است.

 

مدیر آبفای شهری ایوان  با اشاره به اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهری ایوان 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد ادامه داد: این پروژه به روش   B.O.T  و از طریق سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال اجرا است که با تکمیل آن مشکل مربوط به سیستم دفع فاضلاب در شهر ایوان که درحال حاضر بصورت چاه جذبی و سنتی است مرتفع می‌شود .

 

 

ملکیان بیان کرد :امسال 800 فقره انشعاب فاضلاب در سطح شهرستان نصب شده و تا پایان سال جاری عملیات نصب 2 هزار رشته انشعاب فاضلاب و 10 کیلومتر توسعه شبکه فاضلاب در برنامه کاری این امور قرار دارد.

 

وی تصریح کرد :طول کل شبکه جمع آوری فاضلاب شهر ایوان بیش از 75 کیلومتر است که تاکنون بیش از 43 کیلومتر آن اجرا و 60 درصد مناطق شهر را تحت پوشش قرار داده است.

 

ملکیان اضافه کرد: در صورت بهره برداری از این طرح ضمن ارتقا بهداشت عمومی این شهرستان، اراضی کشاورزی پایین دست شهر ایوان از پساب فاضلاب تصفیه شده می توانند استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید