تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25648
تاریخ انتشار: 16. دى 1396 - 6:49
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران ایوان گفت :رسیدگی به امورات خانواده معظم شاهد و ایثارگر یک وظیفه عمومی و همگانی است

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛جلسه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ و ایثار و شهادت به ریاست احسان اکبری فرماندار ایوان و با حضور سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان و جمعی از  مسئولین  برگزار شد.

 

"ستار رستمی"؛ سرپرست بنیادشهید ایوان در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع ایثار و گذشت در جامعه، گفت: جامعه امروز ما نیازمند تقویت روحیه گذشت و ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد روحی و معنوی و حل بسیاری از مشکلات در جامعه می شود.

 

سرپرست بنیاد ایوان اظهار کرد:حیات بشری همواره حاصل فداکاری افرادی است که از تمام هستی خود گذشتند تا حیات جامعه را تضمین کنند و اوج این ایثارگری ها و فداکاری ها را می توان در شهادت خلاصه کرد .

 

 

 

رستمی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمتر از شهادت نیست و بهترین روش برای اشاعه این فرهنگ در جامعه، گسترش آن در میان نسل نوجوان و جوان است.

 

ستار رستمی در ادامه این جلسه ضمن تأکید بر تسریع در رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر، گفت: رسیدگی به امورات خانواده معظم شاهد و ایثارگر یک وظیفه عمومی و همگانی است که باید مورد توجه همه دستگاههای مربوطه قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: بحث اشتغال و بکارگیری فرزندان خانواده شاهد و ایثارگر در دستگاههای دولتی و خصوصی باید در اولویت جذب مسئولان قرار گیرد تا حداقل با ارائه این خدمات بتوانیم گوشه ای از خدمات ارزنده آنها را جبران نمائیم. 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام