تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25646
تاریخ انتشار: 16. دى 1396 - 6:32
رییس امور عشایری ایوان گفت:100هزار لیتر نفت سفید جهت تامین سوخت عشایرپیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛"مجتبی احمدی"؛ رییس امور عشایری شهرستان ایوان، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :امسال با شروع فصل سرما 100 هزار لیتر نفت سفید برای تأمین سوخت مورد نیاز عشایر کوچ رو شهرستان ایوان پیش بینی شده  است که ازاین مقدار سوخت تاکنون حواله 40هزار لیتر آن صادر شده است و در اختیار عشایر قراگرفته است.

 

 

احمدی گفت :توزیع فرآورده های سوختی بین عشایر کوچنده به میزان هر خانوار 200 لیتر بین عشایر این شهرستان در جایگاه ذخیره نفت با ظرفیت 19 هزار لیتر در روستاهای ترن، باباگیر و روان،شهرک صورت می گیرد.

 

 

وی افزود: مشکلی برای تامین سوخت عشایر در فصل زمستان وجود ندارد و عشایر با خیال آسوده می توانند سوخت مورد نیاز خود را ذخیره کنند.

 

 

وی با بیان اینکه خدمات پشتیبانی به عشایر ادامه دارد، گفت: در سال جاری آبرسانی سیار توسط سه دستگاه تانکر آبرسان به محل آب انبارهای واقع در مسیر کوچ عشایر به ازای هر خانوار 2 هزار لیتر برای 10 روز و همچنین تامین آب شرب دام های همراه عشایر صورت گرفت.

 

 

رییس اداره امور عشایری شهرستان به توزیع آرد در بین عشایر شهرستان اشاره کرد و ادامه داد:در حال حاضر ماهانه32تن آرد در بین عشایر شهرستان ایوان توزیع می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام