تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25613
تاریخ انتشار: 13. دى 1396 - 11:31
امام جمعه ایوان گفت :مردم ایران اسلامی طی دهه های گذشته همواره مقابل توطئه های دشمنان ایستاده اند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛  تجمع انقلابی مردم ایوان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور گسترده  مردم و مسئولان برگزار شد .

 

 

حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان، در این مراسم گفت : امروز مردم شهرستان ایوان همانند سایر نقاط کشور به میدان آمدند تا نقاب از چهره سران فتنه و سردمدارآنان آمریکا بردارند و به جهانیان و فتنه گران ثابت کنند که مردم ایران اسلامی  همیشه در مقابل توطئه های دشمنان خواهند ایستاد.

 

 

حجت الاسلام حیدری اظهار کرد: دشمنان ما طی دهه های گذشته برنامه های زیادی را می خواستند در کشور اجرا کنند اما طی این مدت هنوز نفهمیدند که ملت ایران چگونه ملتی است .

 

 

وی افزود : هویت ملت و کشور ایران اسلامی  هویتی قرآنی ،دینی وطرفدار حق می باشد اما هویت دشمنان ما چپاول ،غارت گری،کشتن انسانهای بی گناه و سرازیرکردن کمکهای مالی جهت سرکوب ملت های مظلوم ...است.

 

 

امام جمعه ایوان ادامه داد: فرماندهان شما کسانی هستند که به هواپیمای مسافربری حمله کردند و دهها نفر از انسانهای بیگناه را از بین بردند اما سربازان ایران اسلامی سربازانی با غیرت ،مقتدر،شجاع ...هستند.

 

 

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد : امنیتی که در ایران اسلامی است در هیچ جای جهان وجود ندارد، مگر می شود عده ای با شکستن چند بانک وبرپایی آشوب  در نظام ما تغییر به وجود آورند.

 

 

 وی بیان کرد :در سال 1388حدود 8ماه کشور را به آشوب کشاندید ملت در آن زمان صبر کردند تا بفهمانند ابعاد فتنه را وبرای همگان این موضوع را روشن کنند اما الان فتنه شما مشخص است وملت ایران ملت حماسه هستند ومشت محکمی را بر دهان فتنه گران و آمریکایی ها خواهند کوبید.

 

 

امام جمعه ایوان  با بیان اینکه عده ای پرچم ایران را به آتش کشیدند بیان کرد : پرچم ایران نماد غیرت ومردانگی ملت ایران است اما پرچم آمریکا نمادتجاوز است.

 

 

وی در پایان گفت : مسائل و مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد و ائمه جمعه هم در این میان این مشکلات را بیان می کنند  لازم است که دولت در راستای رفع مشکلات گام بردارد.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید