تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25587
تاریخ انتشار: 13. دى 1396 - 8:44
مجمع بسیج شهرستان ایوان با حضور فرماندهان و بسیجیان ،شهرستان ایوان در نماز خانه سپاه ناحیه ایوان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،نخستین جلسه مجمع عمومی بسیج شهرستان ایوان با حضور فرماندهان و بسیجیان ،شهرستان ایوان در نماز خانه سپاه ناحیه ایوان برگزار گردید.

 

در این جلسه سرهنگ "عارف یاسمی "؛فرمانده سپاه ناحیه ایوان، گفت خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون دستاوردهای خوبی را مجمع شهرستان بدست آورده است که این نشان از تلاش کلیه بی وقفه عوامل دارد.

 

یاسمی اظهار کرد:کارگروه های علمی شهرستان در سطح استان از موقعیت بالایی برخوردار هستند،بسیاری ازنخبگان و اساتید دانشگاهی عضو کارگروها و شوراهای اقشار هستند و این نشانگر این است که مجمع شهرستان از پتانسیل علمی بالایی برخوردار است و توانستیم با بهره گیری از همین نخبگان پیشرفت های چشمگیری را بدست اوریم.
 

وی افزود:یکی از معضلاتی که ممکن است ما را در رسیدن به اهداف به تاخیر بیاندازد معضلات و اسیب های اجتماعی همچون بیکاری ،طلاق ،اشتغال ...است که کارگروهای مربوطه با ارائه راهکار باید مسائل مربوط به این آسیب ها را حل و فصل نمایند.

 

فرمانده ناحیه ایوان ضمن محکوم کردن تجمعات اخیر بیان کرد:مردم مطالبه گر هستند و مطالبات انها به حق است اما راه این مطالبه گری تجمع و صدمه زدن به اموال عمومی نیست، مجموعه دولت باید به خواسته ها و نیازهای مردم توجه نماید و در راستای رفع این مشکلات اقدام نماید

 

حجت الله اکبری رییس مجمع بسیج شهرستان ایوان در این جلسه گفت تاکنون مجمع بسیج شهرستان ایوان درکارگروههای مختلف ۳۳جلسه را تشکیل داده است .

 

اکبری اظهار کرد:مجمع بسیج نیرویی است در خدمت نظام وحافظ دستاوردهای نظام است واین نیروتحت لوای رهنمودها و سخنان رهبر معظم انقلاب است.

 

وی افزود:بسیج هیچگاه متعلق به گروه یا حزب خاصی نیست اما گاها شاهد ان هستیم جریاناتی که قصد تخریب نظام را دارند  که بسیج و  نیروی بسیجی  در مقابل آنها خواهند ایستاد.

 

اکیری ادامه داد:بسیج راهبردی نیرویی است که هرساله و هرماه با تشکیل جلسات متعدد  مشکلات موجوددر جامعه را رصد می کند و ارائه راهکار می دهد واین راهکار را در اختیار مسئولان قرار می گیرد.

 

اکبری بیان کرد:هردولتی نقاط قوت و ضعفی دارد کار بسیج این است که این نقاط ضعف را رفع نماید ،یکی از مشکلاتی که فرارروی کشور ما قرار دارد مشکلات اقتصادی است که گریبانگیر دولت شده است .

 

 

وی تصریح کرد:رهبر معظم انقلاب اسلامی چندین سال است که در نامگذاری سال بر مسئله اقتصاد تاکید دارد این نشانگر این است که رهبری اشراف کامل بر جامعه دارد .

انتهای بیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است