تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25580
تاریخ انتشار: 12. دى 1396 - 17:56
تجمع مردم انقلابی ایوان در محکومیت اغتشاشات اخیر فردا راس ساعت 10صبح برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم راهپیمایی و تجمع مردم شهرستان ایوان ، به منظور محکوم نمودن اغتشاشگران و اهانت کنندگان به مقدسات ملت ایران ، با حضور مدیران ادارات و نهادهای این شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد .

 

 

"احسان اکبری"، فرماندار ایوان اظهار کرد: قبل از هر چیز از مردم شریف و ولایتمدار ایوان ، که علیرغم همه تنگناها و مشکلات اقتصادی و معیشتی ، از انجام هرگونه حرکتی در راستای برنامه ها و اهداف اغتشاشگران و هنجارشکنان خودداری نمودند ، تقدیر و سپاسگذاری می نمایم .

 

 

اکبری گفت : ما باید قدردان این مردم باشیم ؛ که ولایتمداری و حرکت در مسیر اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی را یک بار دیگر ثابت کردندو این امر وظیفه ما را در پیگیری خواسته ها و مطالبات به حق و قانونی این مردم سنگین تر نموده ، و باید از هیچگونه کوششی برای کمک به رفع مشکلات و موانع زندگی آنان فروگذار نکنیم .

 

 

 اکبری در بخش دیگری از سخنان خود افزود: انتظار داریم فردا ،مدیران و کارکنان ادارات و نهادها و همه اقشار مختلف این مردم شجاع ، صبور و ولایتمدار با حضور حداکثری خود ، اغتشاشگران و هنجارشکنان را محکوم نموده و بار دیگر دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را ناکام و مأیوس نمایند .

 

 

 در ادامه ، چراغچی مسئول تبلیغات اسلامی ایوان نیز مطالبی در محکومیت حرکت مذبوحانه اغتشاشگران بیان کرد و گفت : مقدمات یک راهپیمایی باشکوه در سطح شهرستان فراهم گردیده است ؛ و مردم شهرستان ، قدرت خود را در مقابل دشمنان نظام به نمایش خواهند گذاشت .

 

عارف یاسمی فرمانده سپاه ناحیه ایوان نیز گفت :نظام انقلاب اسلامی ما تنها نظام مردم سالاری دنیا است که با رهبری مبتنی بر اصول دین مبین اسلام تحت عنوان ولایت که استمرار حرکت انبیا است و با پشتوانه عظیم مردمی با غلبه برنظام استبداد پهلوی شکل گرفت و از آغاز شکل گیری تاکنون به دلیل وجود دشمنان و معاندان منطقه ای وفرا منطقه ای بحران ها وچالش های فراوانی از قبیل جنگ تحمیلی و کودتا راپشت سرگذاشته اند وبر آنها غلبه نموده اند .

 

 یاسمی اظهار کرد :ازآنجایی که مردم خودرا صاحب اصلی نظام می دانند وبرای پیروزی آن خون های پاک و جوان شایسته ای را تقدیم نموده اند حاضر نیستند اجازه دهند عده ای گول خورده با همراهی استکبار امت آن را به چالش بکشد.

 

وی در پایان گفت:لذا مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه برای اثبات مجدد پایبندی به نظام و رهبری فردا راس ساعت 10صبح از مقابل سپاعه ناحیه ایوان به سمت میدان امام خمینی (ره)در محکومیت بی نظمی های اخیر به خیابانها خواهند امد وهمبستگی نظام را به رخ جهانیان خواهند کشید.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید