تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25500
تاریخ انتشار: 10. دى 1396 - 8:43
مسجد روستای کله جوب ایوان با حضور امام جمعه وفرمانده سپاه ناحیه ایوان کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، "مسجد روستای کله جوب از توابع بخش مرکزی شهرستان ایوان با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه ایوان و جمعی از  اهالی کلنگ زنی شد.

 

در حاشیه این مراسم سرهنگ عارف یاسمی فرمانده سپاه ناحیه ایوان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : احداث مسجد در هر منطقه ای موجب آبادانی و برکت در آن منطقه می شود.

 
یاسمی گفت: بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی ناشی از نبود فضاهای فرهنگی است لذا با احداث این مسجد قطع یقین شاهد کاهش آسیب ها و افزایش همدلی و وفاق در میان مردم خواهیم بود.

 

وی افزود:سپاه ناحیه ایوان در سالهای گذشته اقدامات خوبی را در راستای ساخت  و تکمیل مسجد در سطح شهرستان انجام داده است که در سالجاری مسجد روستای پلنگرد وجوب گوهر ساخت و تکمیل شده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت : زمین مسجد فاطمه زهرا(س) روستای کله جوب  به مسا حت هزار متر توسط اهالی  خریداری شده است که انشالله با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه ساخته خواهد شد.

 

یاسمی در پایان گفت:طی سالهای گذشته  سپاه ناحیه ایوان در زمینه محرومیت زدایی خدمات خوب و ارزشمندی را ارائه داده است که می توان به احداث و ساخت مسکن محرومان به تعداد 14مسکن با اعتبار 280میلیون تومان اشاره کرد.

 

 انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید