تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25498
تاریخ انتشار: 10. دى 1396 - 7:37
جلسه شورای ترافیک شهرستان ایوان باحضور اعضا شورا در فرمانداری ایوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، جلسه شورای ترافیک شهرستان ایوان با حضور فرماندارو اعضا شورا در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

 

در این جلسه "احسان اکبری "؛فرماندار ایوان،گفت : 9دی روز بصیرت و همگرایی  است و ما تابع نظام و ولایت هستیم ومشروعیت نظام  ما برگرفته از ولایت فقیه است ،بیکاری ،گرانی در جامعه وجود دارد اما دولت تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات به کار خواهد گرفت اگر نقدی بر عملکرد دولت وجود دارد باید منتقد منصفانه نقد نماید.

 

 

 

فرماندار ایوان اظهار کرد : یکی از مشکلات مسیر ارتباطی سراب به سمت ایوان تردد خودروها  با توجه به پهنای خوب این مسیر است که در راستای جلوگیری از بروز سوانح لازم و ضروری است جهت کنترل مسیر اداره راهداری در این مسیر دوربین نصب نماید.

 

 

وی افزود : خیابان اصلی شهر ایوان در پاره ای از ساعات روز دچار ترافیک سنگین است  که در راستای جلوگیری از توقف های غیر موجه و غیر قانونی شهرداری موظف است تا پایان اسفند سال جاری  اقدام به نسب  دوربین ترافیکی  نماید.

 

 

اکبری ادامه داد:مسیر ارتباطی زرنه به سمت سومار در حال حاضر شاهد تردد خودرو های ترانزیتی از این مسیر هستیم که در راستای تسهیل در تردد مبلغ  یک میلیاردتومان  جهت لکه گیری اختصاص یافته است  که هم اکنون کار اجرایی آن در حال انجام است همچنین با عنایت مسئولان استانی مبلغ 2میلیارد دیگر جهت روکش  15کیلومتر از مسیر اختصاص یافته است که  از اسفند ماه کار اجرای آن آغاز می شود.

 

 

وی در پایان گفت : اعضا شورای ترافیک باید تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات ترافیکی در سطح شهرایوان به کار گیرند و مصوبات این شورا به طور کامل اجرایی نمایند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است