تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25496
تاریخ انتشار: 9. دى 1396 - 12:24
عضو هیات علمی دانشگاه:
مردم در ۹دی بساط فتنه را جمع کردند
عضو هیات علمی دانشگاه گفت :مردم در ۹دی سال 1388بساط سفره ای را که دشمن پهن کرده بودجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، "رمضان پیری"؛ عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان ایلام وفعال فرهنگی ، در مراسم  گامیداشت 9دیماه در مسجد امام حسن مجتبی شهر ایوان گفت:یکی از ضروریاتی که همگان باید در جامعه به ان تاکید داشته باشند حفظ نظام است که این امر از اوجب واجبات  است .

 

پیری اظهار کرد : همانطور که میدانید در سطح جامعه مشکلات زیادی در عرصه های مختلف وجود دارد همه باید تلاش کنیم که این مشکلات را حل کنیم .

 

وی افزود : اگر کسی این تفکر را داشته باشد که ما می توانیم با آمریکا سازش داشته باشیم تفکر غلطی در ذهن خودش پرورانده است چرا که مشکل اساسی کشور ما با آمریکا سر مسائل هسته ای و این چنینی نیست بلکه تفاوت  ما برسر تفاوت در مبانی اساسی است .

 

عضو هیات علمی داشنگاه فرهنگیان ایلام بیان داشت : برای از بین بردن نظام ها دوروش وجود دارد یکی تحمیل جنگ بر کشورها است که ما این مورد را در طول 8سال دفاع مقدس تجربه کردیم و دشمن در این راه ناکام ماند و دیگر روش استفاده از روش جنگ  نرم است که در این روش تشخیص حق و باطل سخت است.

 

 پیری ادامه داد: در سال 1388در چنین روزی مردم سفره ای که دشمن 8ماه پهن کرده بود و با تلاش شبانه روزی سعی در ایجاد ناامنی در کشور را داشت را جمع کردند و این روز عزیز در تاریخ کشور ما به ثبت رسید و لازم و ضروری است که این روز را گرامی بداریم.

 

وی  بیان داشت : ما در عرصه های مختلفی در کشور پیشرفت داشته ایم که نمونه ان پیشرفت علمی است که رتبه 16را کشورمان کسب کرده است حال سوال این است چرا ما در برخی از عرصه ها موفق بودیم ولی در عرصه های دیگر ناموفق ؟

 

ویبیان کرد: مشکل اساسی مردم ما  مسائل اقتصادی ،بیکار ،اشتغال ...0است هرکس به غیر از این موارد به چیز دیگری  فکر کند فتنه گر است،شاهد آن هستیم که عده ای در مملکت نمی خواهند که این مشکلات حل شود دلیل ان چیست؟

 

وی در پایان گفت : دولت اظهار دارد که 700هزار شغل ایجاد کرده است چرا نمی گوید که یک و نیم میلیون نفر بیکار شده اند بیکارانی که  دارای مدارک عال دانشگاهی هستند دولت باید حمایت کند از این بیکاران.

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام