تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25110
تاریخ انتشار: 24. آذر 1396 - 12:45
دادستان ایوان گفت :مردم فریب سود موسسات غیر مجاز را نخورند و در مراکزی سرمایه گذاری نمایند که دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی باشند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"مالک بهادری"؛ سخنران قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان  ایوان، گفت:متاسفانه شاهد  فعالیت بانکی  موسسات غیر مجاز در سطح کشور در ادوار گذشته بودیم که دستگاه قضا با قاطعیت با این گونه موسسات برخورد نموده است.

 

 

بهادری به پلمپ موسسه مهر امید شهر ایوان اشاره کرد و اظهار کرد:این موسسه فاقد مجوز رسمی از بانک مرکزی بود و به صورت غیر مجاز فعالیت بانکی انجام میداد که با دستور دادستان کشور پلمب شد.

 

 

وی افزود :تحقیقات لازم در راستای رسیدن مردم به سپرده هایشان توسط دستگاه قضا در حال انجام است امیدواریم هرچه سریعتر این موضوع به سرانجام برسد.

 

 

دادستان ایوان تاکید کرد:لازم و ضروری است که مردم سرمایه های خودرا در مراکزی سپرده گذاری نمایند که دارای  مجوز رسمی از سوی بانک مرکزی باشند

 

 

وی به بحث رباخواری و گرفتن نزول از سوی برخی از افراد اشاره کرد و تصریح کرد:این مقوله با مفاهبم دینی در تضاد است و دستگاه قضا در سطح شهرستان قطعا با این گونه مواردبرخورد خواهد کرد.

 

 

دادستان ایوان در پایان بیان داشت :  یکی ازمسائل موجود کشتار غیر مجاز در سطح شهرستان است که در راستای برخورد با این مراکزاز فردا طرح برخورد با این مراکز با همکاری شبکه بهداشت و دامپزشکی اجرا خواهد شد امید است که همکاری لازم در سطح شهرستان صورت گیرد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام