تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25098
تاریخ انتشار: 24. آذر 1396 - 12:00
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: دانشجویان مشمول برای دریافت مجوز خروج از کشور زیارت عتبات عالیات نیازی به سپردن وثیقه نقدی ندارند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ؛ محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: دانشجویان مشمول برای دریافت مجوز خروج از کشور برای زیارت عتبات عالیات نیازی به سپردن وثیقه نقدی ندارند.

وی تصریح کرد: دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند اگر در قرعه کشی انتخاب شوند تنها با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و تعهد نامه محضری می‌توانند برای زیارت عتبات اقدام کنند، پذیرفته شدگان در قرعه کشی پس از ثبت نام نهایی باید مدارک خود را به استان محل تحصیل خود ارائه دهند تا روند صدور مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی آغاز شود.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: دانشجویانی که از طریق ستاد به عتبات عالیات اعزام شوند با ضمانت ستاد مجوز خروج از کشور را دریافت می‌کنند و ضمانت این ستاد کفایت خواهد کرد لذا نیازی به ارائه وثیقه نقدی نخواهند داشت.

زارع ادامه داد: متقاضیان زیارت عتبات باید از معافیت تحصیلی برخوردار باشند و در صورت اتمام سنوات تحصیلی امکان اخذ مجوز خروج از کشور برای آنها وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اخذ مجوز خروج از کشور در دوره‌های قبل عتبات دانشگاهیان گفت: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در اربعین امسال با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا و بسیج دانشجویی اقدام به صدور بیش از 41 هزار مجوز خروج از کشور برای دانشجویان کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا