تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24903
تاریخ انتشار: 17. آذر 1396 - 13:31
امام جمعه ایوان گفت:اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل نشان از ضعف و حماقت رییس جمهور آمریکا است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام  "علی حیدری"؛ امام جمعه شهرستان ایوان در خطبه های ابن هفته نماز جمعه شهرستان ایوان گفت:یکی از مسائلی که طی روز های گذشته مطرح شده است اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل توسط رییس جمهور آمریکا است  که این اقدام دارای ۲خصوصیت است یکی اینکه ارائه این مطلب از موضع حماقت،و دیگری از موضع ضعف است.

 

حجت الاسلام حیدری با اشاره به تاسیس رڗیم صهیونیستی در فلسطین اظهار کرد:تاسیس این رژیم در  فلسطین حساب شده و با برنامه بود چراکه  از لحاظ موقعیت جغرافیایی فلسطین  نقطه تلاقی سه قاره محسوب می شود.

 

 

حجت الاسلام حیدری افزود:مبارزات فلسطینیان دو دوره را پشت سر گذاشته است بکی قبل از انقلاب که پرچم مبارزه به دست حاکمان عرب بود که شعار آنان آزادی سرزمین های عربی بود، اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحولی عظیم بوجود امدو پرچم مبارزه به دست امام خمینی(ره) افتاد و مسئله فلسطین را به عنوان یک مسئله مهم معرفی نمودند،و شاهد آن هستیم که در  طول سال راهپیمایی ۲۲بهمن و روز قدس درحمایت از مردم فلسطین در ایران اسلامی  برگزار میشود

 

 

 

وی به ۱۶آذر روزدانشجو اشاره کرد و بیان داشت:رهبر معظم انقلاب فرمودند که دانشجو باید سیاسی باشد،یعنی قدرت تجزیه و تحلیل داشته باشد چرا که در آینده همین دانشجویان سکان مسئولیت های  کشور را برعهده خواهند گرفت.

 

 

 وی به ساخت مسجد جامع شهر ایوان اشاره کرد و تصریح کرد: کمکهای خوبی،به مسجد جامع صورت گرفته است امیدواریم این کمکها در راستای ساخت مسجد ادامه داشته  باشد.

 

 

وی در پایان گفت ،بحمدالله  شاهد بارندگی خوبی طی روزهای گذشته در شهر ایوان  بودیم اما مسئله مهم وضعیت نامناسب خیابانهای شهر است که لازم و ضروری است مسئولان مربوطه در راستای سهولت در تردد  مردم توجه ویژه ای داشته باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام