تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24562
تاریخ انتشار: 1. آذر 1396 - 19:02
جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

 

 

در این جلسه "احسان اکبری "؛ فرماندار ایوان با تبریک هفته بسیج  گفت :امسال شاهد تردد زائران زیادی در سطح شهرستان ایوان بودیم که مردم شهرستان در راستای پذیرایی از زوار سنگ تمام گذاشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

اکبری اظهار کرد:در این ایام بیش از 90هزار پرس غذای گرم دربین زوار توزیع شد که مجموع تردد در این مسیر 350هزار نفر می باشد که این تعداد بر اساس شاخصه ها و ملاک صورت گرفت.

 

 

وی افزود : زلزله اخیر استان کرمانشاه و درگذشت جمعی از هم وطنانمان باعث تاثر فراوان شد که مردم شهرستان ایوان در همان ساعات اولیه با ایجاد پایگاه های جمع آوری کمکهای مردمی همدردی خودرا ابراز کردند که در مجموع محموله  هایی که به شهرستان سرپل ذهاب ارسال شد بیش از 500میلیون تومان ارزش داشت.

      

                                                                                             

فرماندار ایوان با تبریک هفته بسیج ادامه داد:بسیج یک تفکر است  ،تفکر بسیجی تواسته است در همه عرصه حضور پیدا کند،درسطح شهرستان برنامه هایی متنوعی  توسط سپاه در این هفته  برگزار می شود که لازم و ضروری است همه مسئولان شهرستان در این برنامه ها حضوربعمل رسانند.

 

 

فرماندار ایوان ادامه داد:جذب  اعتبارات عمرانی و شروع پروژه باید در دستور کار قرار گیرد چرا که  اعتبارات تخصیص پیدا کرده است در ماده 180، 29درصد ،استانی 50درصد ؛نفت و گازبالای 70درصد تخصیص پیدا کرده است دستگاه های اجرایی شهرستان دیگر بهانه ایی برا اجرا نکردن پروژه ها ندارند، از مسئولان استانی اعتبارا را مطالبه کنید

 

 

سرهنگ یاسمی فرمانده سپاه ماحیه ایوان در این جلسه گفت :امنیت واقتدار کشور ما امروز به واسطه بسیجیانی است که  جانانه در عرصه های مختلف حضوری فعال داشته اند.

 

یاسمی اظهار کرد :سنگ بنای بسیج براساس احکام فقهی و جهادی است و هدف آن  کشور گشایی و ستیزه جویی نیست چراکه ریشه در دین مبین اسلام دارد ،و بسیج برآن است که نگذارد استکبار بر مظلومیت غلبه پیدا کند .

 

 

وی با اشاره به هفته بسیج و گرامی داشت این هفته افزود :شعار امسال بسیج "بسیج مظهر مردم سالاری " می باشد که در این هفته برنامه هایی متنوعی  در سطح شهرستان برگزار خواهد  شد که در این هفته بیش از 38عنوان برنامه در 107برنامه در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا