تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24526
تاریخ انتشار: 30. آبان 1396 - 13:40
سپاه ناحیه ایوان با حضور در مناطق محروم عزم خود را برای برداشتن محرومیت از این مناطق جزم کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر، همه ساله از 29 آبان لغایت پنجم آذر بعنوان هفته مبارک بسیج نامگذاری شده  است.

 

 

بسیج سازندگی در چند سال اخیر با ورود مناسب و جدی خود درعرصه محرومیت زدایی گام های مثمر ثمری را در مناطق محروم در راستای محرومیت زدایی برداشته است که به همین مناسبت به گوشه ای از خدمات این نهاد به مناطق محروم شهرستان اشاره  خواهیم پرداخت.

 

 

 

سرهنگ" جمال اسدی "،مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : دستور تشکیل بسیج سازندگی در راستای ورود به عرصه محرومیت زدایی و سازندگی در روستاها و مناطق محرومی که دولت در آن ورود نکرده توسط مقام معظم رهبری صادر شد تا از ظرفیت جوانان بسیجی که با روحیه بالا در این راستا فعالیت می کنند استفاده شود.

 

 

وی بابیان اینکه ازجمله ویژگی های طرح بسیج سازندگی  محرومیت زدایی است، گفت:سپاه ناحیه ایوان در سالهای گذشته  گام های موثری را در راستای محرومیت زدایی در سطح شهرستان از جمله ساختن منزل محرومان ،مسجد،خانه ،عالم ،ساخت پل و...برداشته است .

 

 

وی  افزود :بسیج سازندگی با ساماندهی جوانان در قالب گروه های جهادی برای مردم مظلوم مناطق کمتر توسعه یافته در زمینه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، تربیتی، اخلاقی و غیره خدمت رسانی دارد.

 

 

وی با اشاره به تشکیل 30 گروه جهادی طی سال گذشته در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم در شهرستان ایوان یادآور شد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان نیز همانند دیگر مناطق کشور این تشکل ها را سازماندهی نموده است .

 

انتهای پیام

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا