تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24496
تاریخ انتشار: 29. آبان 1396 - 8:05
فرماندار ایوان :مالکان منازل آسیب‌دیده از زلزله اخیر برای تشکیل پرونده دریافت خسارت اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،جلسه هماهنگی جهت برآور خسارات احتمالی زلزله اخیر در شهرستان ایوان با حضور فرماندار وبخشداران وجمعی از دهیاران در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

 

احسان اکبری فرماندار ایوان در این جلسه گفت : روحیه ایثار و نوع دوستی مردم شریف شهرستان ایوان در حمایت از مردم زلزله زده استان کرمانشاه  ستودنی است.

 

 

اکبری اظهار کرد :مردم این شهرستان همواره با حفظ اتحاد و همدلی در تمامی صحنه های اجتماعی حضوری فعال داشته و برگهای زرین بیشماری بر تاریخ پر افتخار این دیار افزوده اند.

 

 

وی افزود: در راستای برآورد خسارت های احتمالی در سطح شهرستان برنامه ریزی هایی با کمک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان صورت گرفته است که در این راستا در مناطق روستایی دهیاران با مراجعه به  منازل ساکنین سازه هایی که بالای 30درصد دچار آسیب دیدگی شده اند را شناسایی نمایند وفرم مخصوص که یک فرم درخواست بازدید می باشد را جهت حضور کارشناس بنیاد مسکن تکمیل نمایند وسپس به این نهاد ارسال شود.

 

 

 

اکبری با اشاره به اینکه هنوز کارگزان دولت تصمیمی در راستای اعطای تسهیلات به زلزله زدگان نگرفته اند  ادامه داد: از محل اعتبارات سیل سال 94 تسهیلات ارزان قیمتی باقی مانده است که  تصمیم گرفته شده است که این تعداد در بین زلزله زدگان توزیع شود.

 

 

وی در پایان گفت : در سطح شهر ایوان نیز این امر برعهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد .

 

 

در ادامه حاضرین نکته  نظرات خود را مطرح نمودند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا