تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24397
تاریخ انتشار: 23. آبان 1396 - 8:36
فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت:سپاه ناحیه ایوان آماده خدمت رسانی به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب است .

به گزارش پایگاه خبری جویزر،سرهنگ “عارف یاسمی”؛ فرمانده سپاه ناحیه ایوان، در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : رسیدگی به امور نیازمندان در زمینه‌های مختلف یکی از وظایفی است که پاسداران و بسیجیان برای خودشان ایجاد کرده‌اند.

 

 فرمانده ناحیه ایوان  گفت :بسیجیان و پاسداران در سراسر کشور هر زمانی که صدای مظلوم و نیازمندی را شنیده‌ و یا احساس کرده‌اند که با حضور خود می‌توانند باری از دوش شخص یا گروهی بردارند بدون هیچ درنگی وارد صحنه شده و اقدامات لازم را انجام داده اند.

 

وی افزود :پس از وقوع زلزله دلخراش در غرب کشور که پس لرزه های  آن نیز در منطقه حس شد، تمام پاسداران ، اقشار مختلف بسیج و همچنین بسیجیان محلات به حالت آماده باش کامل جهت خدمت رسانی درآمده اند.

 

فرمانده ناحیه ایوان ادامه داد:بسیجیان شهرستان ایوان  آمادگی کامل را دارند تا در صورت نیاز خدمت رسانی لازم به نقاط مختلف استان کرمانشاه به خصوص سرپلذهاب که بیشترین خسارت در آن به وجود آمده است را ارائه کنند.

 

وی تصریح کرد : تاکنون یک تیم پزشکی شامل پزشک.پرستار بهیار وکارشناس دارویی به همراه اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب اعزام شدند.

 

همچنین تعدادی از جهاد گران بسیجی به همراه یک محموله  مواد غذایی و بهداشتی(یک.وانت آب معدنی و کنسرو، پتو، وسایل گرمایشی، چادر مسافرت)در منطقه حضور دارند و کار خدمت رسانی را انجام می دهند.

 

وی در پایان   گفت : مردم همیشه در صحنه شهرستان ایوان می توانند کمکهای غیر نقدی خود را (پتو،آب معدنی ،کنسرو،...  )به سپاه ناحیه ایوان تحویل دهند تا به مناطق زلزله زده ارسال شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا