تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24361
تاریخ انتشار: 21. آبان 1396 - 15:05
جانشین ستاد اربعین شهرستان ایوان گفت : 20درصد زائران اربعین حسینی از شهرستان ایوان تردد کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ،سرهنگ "عارف یاسمی"؛ جانشین ستاد اربعین شهرستان ایوان، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:مراسم اربعین حسینی چندسالی است که با حضور  مشتاقانی از سراسر جهان و ایران اسلامی به سمت بارگاه ملکوتی  اباعبدالله الحسین (ع) برگزارمی شود.

 

 

یاسمی راهپیمایی اربعین حسینی را نماد وحدت امت اسلامی دانست و گفت: این راهپیمایی نشان‌دهنده اوج ارادت و دلدادگی عاشقان حسینی است.

 

 

جانشین ستاد اربعین شهرستان افزود:امسال شاهد سازماندهی خوب وموفق بسیجیان و پایگاه های مقاومت شهرستان در راستای خدمت رسانی و پذیرایی از زوار اربعین  بودیم که با ایجاد پست های بازرسی با همکاری ناجا مانع از رسیدن افراد فاقد گذرنامه به مرز مهران شدند و زائران را به شهرهای محل اقامت خود عودت دادند.

 

 

سرهنگ یاسمی بیان داشت:امسال در مسیر رفت و برگشت تعداد4 هزار زائر اربعین حسینی  در مساجد،حسینیه ها و محل های تدارک دیده شده  اسکان داده شده اند که  ملزومات اقامت زائران توسط سپاه ناحیه ایوان تامین شد.

 

 

جانشین ستاد اربعین شهرستان ایوان  ادامه داد:تعامل و هم افزایی خوبی بین اعضا ستاد در راستای پذیرایی و استقبال از زوار برقرار بود که خوشبختانه نتیجه این تعامل استقبال و پذیرایی خوب از زوار اربعین حسینی است.

 

 

جانشین ستاد اربعین شهرستان با اشاره به اینکه امسال شاهد تردد زائران  از تونل اربعین بودیم  بیان داشت :براساس آمار و مشاهده میدانی حدودا ۲۰درصد زائران مسیر شهرستان ایوان را برای رسیدن به مرزمهران انتخاب کرده اند که امیدواریم در سالهای آتی به همت مسئولین و فراهم شدن زیرساختهای مورد نیاز  شاهد افزایش حجم تردد زواز از مسیر شهرستان ایوان باشیم.

 

 

جانشین ستاد اربعین شهرستان در پایان از همه کسانی که شبانه روز در راستای خدمت رسانی به زواراربعین  تلاش  کردند تشکرو قدر دانی کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا