تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24278
تاریخ انتشار: 17. آبان 1396 - 12:55
معاون فرماندار ایوان از تردد 350هزار زائر اربعین حسینی از شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ،"عبدالرضا مهدیان"، معاون فرماندار ایوان؛ در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : امسال ستاد اربعین شهرستان ایوان  تشکیل جلسات متعدد تدابیر خاصی را درراستای استقبال و پذیرایی اززائران اربعین حسینی اندیشیده است.

 

 

مهدیان گفت : با توجه به بهره برداری رسیدن تونل اربعین امسال  شاهد حجم تردد زوارزیادی از شهرستان ایوان بودیم که  از ابتدای تردد زوازتا 15آبان تعداد 350هزار نفرزائر اربعین حسینی  مسیر شهرستان ایوان را برای  رسیدن به سمت مهران انتخاب کردند .

 

 

 

وئ  افزود: این آمار براساس آمار تردد شمار راهداری شهرستان است که تعداد 90هزار خودرورا در سامانه ثبت کرده است که با در نظر گرفتن 10درصد این رقم به  اتوبوس های حامل زائران عدد 350هزار زائر بدست آمده است .

 

 

مهدیان ادامه داد:امسال در راستای پذیرایی از زوار اربعین حسینی هماهنگی و هم افزایی خوبی در زمینه پذیرایی از زوار  بین 10موکب شهرستان وجودداشت که از ابتدای تردد تا کنون بیش از 70هزار پرس غذای گرم  در سه وعده صبحانه ،نهاروشام  توسط ایستگاه های پذیرایی  بین زوار اربعین حسینی توزیع شد.

 

 

مهدیان به اسکان صورت گرفته در سطح شهرستان اشاره کردو بیان داشت: در بحث اسکان نیز مساجد و حسینیه ها و...  کاملا تجهیز شده اند و آماده اسکان زوار اربعین هستند که در این راستا  تاکنون ۷هزار زائر در این مراکز اسکان داده شده اند، همچنین در سراب ایوان نیز تمهیدات لازم در راستای اسکان اضطراری اندیشیده شده است.

 

 

وی بیان داشت : در حوزه ارائه خدمات درمانی و سلامت نیز خدمات خوبی ارائه شد ، 6ایستگاه هلال احمرو اکیپ های پزشکی در راه ها مواصلاتی سطح شهرستان  مستقر شدند و خدمات مورد نیز را ارائه دادند؛همچنین هماهنگی های لازم در راستای اورژانس هوایی نیر با مرکز استان صورت گرفته است.

 

 

وی تصریح کرد:در بحث فرهنگی نیز تصمیمات خوبی در سطح شهرستان در ستاد اربعین گرفته شد که تاکنون 5هزار بسته فرهنگی در بین زائران اربعین حسینی توزیع شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

این عکس تریلی گزاشتین به حساب زایرین گزاشتین.تا اونجایی من آمار گرفتم 10 هزارنفر رد شدن آمار غلط می دهین مسعولین خیالشون راحت میشه این کارا نکنید دوست عزیز...

بسمه تعالی پایگاه خبری جویزر در راستای اطلاع رسانی به مردم عزیز شهرستان تمام تلاش خود را به کار گرفته است واز هیچ کوششی دریغ نکرده است،لذا در مورد خبر فوق این پایگاه فقط انتشار دهنده بوده و صحت صحبتهای مسئولین را باید مردم قضاوت نمایند.

آقای مهدیان برای اینکه رزومه کاری خودشو پر کنه 350هزار گفته
ارسال نظر
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا