تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23649
تاریخ انتشار: 26. مهر 1396 - 12:17
فرماندار ایوان به اتفاق اعضای شورای ترافیک از کنارگذر شهر ایوان بازدید کردند.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر؛فرماندار ایوان به اتفاق اعضای شورای ترافیک شهرستان ایوان  از مسیر تعیین شده برای تردد زائرین اربعین حسینی ( ع ) در شهر ایوان بازدید کردند .

 

 

 احسان اکبری فرماندار ایوان در خصوص بهسازی ، آسفالت و نصب علائم و تابلوهای راهنما به منظور تسهیل در عبور و مرور زائرین و گفت : لازم است شهرداری در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقایص ، آسفالت و نصب علائم راهنمایی با کمک پلیس راهور اقدام کند .

 

 

فرماندار ایوان در ادامه اظهار داشت : در اربعین سال 95 با همکاری و هماهنگی همه دستگاههای اجرایی شهرستان و برنامه ریزی مناسب و اجرای تمهیدات انتظامی ترافیکی ، خوشبختانه هیچگونه تصادف و یا حادثه ناگواری در سطح راههای مواصلاتی این شهرستان ، برای زوار اربعین اتفاق نیفتاد و امسال نیز به یاری خداوند و با تمسک به کرامات حضرت اباعبدا... الحسین ( ع ) ، آماده استقبال از زائرین و بدرقه آنان در برگشت بدون کوچکترین حادثه ای هستیم .

 

 

لازم به ذکر است که مسیر تردد زوار در شهر ایوان ، از خیابان کمیته امداد آغاز و پس از طی خیابان 22 بهمن ، در میدان ولیعصر ( عج ) به جاده خروجی شهر ایوان به سوی ایلام منتهی می گردد .

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال