تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23540
تاریخ انتشار: 22. مهر 1396 - 8:40
فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت :سخنان نسنجیده و به دور از منطق دیکتاتور امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده رفتار غیر مسئولانه وی است چرا که این سخنان تهمت واهی و دروغ آشکار است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،سرهنگ "عارف یاسمی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ایوان ؛در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :سیاست خارجی ایران بر مبنای اصول حقوق بین‌الملل و قوانین و مقررات بین المللی تنظیم و اجرا شده و حاکمیت برابر کشورها و عدم دخالت در امور داخلی دیگران سرلوحه روابط با کشورهای دیگر قرار گرفته است.

 

 

سرهنگ یاسمی گفت :جمهوری اسلامی ایران روابط با همسایگان را بر اساس برابری و اخوت و به دور از رقابت های ناسالم سیاسی، اقتصادی و نظامی قرار داده است وسیاست صلح طلبی خود را در همه برهه های زمانی به جهانیانیان نشان داده است.

 

 

وی  افزود :ایران اسلامی ضمن برقراری بالاترین شاخص ثبات و امنیت در کشور، با تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروهای امنیتی و مستشاری در کنار مردم و نیروهای نظامی و امنیتی دولت‌های عراق و سوریه توانسته است  نقش بی بدیل و واقعی در مبارزه با تروریسم، جلوگیری از تسلط تکفیری‌های داعش بر دمشق و بغداد و اربیل و ریشه‌کنی این گروه‌ها از عراق و سوریه داشته باشد.

 

 

 

فرمانده سپاه ناحیه ایوان ادامه داد:نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خط مقدم مبارزه با تروریست‌ها در منطقه غیرقابل تردید است، سپاه، به عنوان بخشی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، با رشادت‌های افتخار آمیز و تاریخی مانع محکمی در برابر تروریست‌های تکفیری و عامل بازگشت تدریجی آرامش برای مردم منطقه بوده است.

 

 

وی ادامه داد:آمریکا در  حال حاضردرصحنه بین المللی منزوی‌تر از هر زمان دیگر است و حقانیت سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران بر کل دنیا آشکار شده است. جهان شاهد بود که در چند هفته گذشته غالب کشورهای دنیا در حمایت از برجام و جمهوری اسلامی، و مخالفت با سیاست های آمریکا بسیج شدند، جامعه بین الملل جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک بازیگر معقول و خردمند در عرصه جهانی که برای صلح تلاش می‌کند شناخته است و به سیاست‌های بازیگرانی که هر روز با خروج از یک پیمان یا سازمان بین‌المللی خود را بیشتر منزوی می‌سازند، وقعی نمی‌گذارد.

 

 

وی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران بیان داشت:سخنان نسنجیده و به دور از منطق دیکتاتور امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده رفتار غیر مسئولانه وی  است چرا که این سخنان تهمت واهی و دروغ آشکار است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید