تازه ترین مطالب

کد مطلب: 23464
تاریخ انتشار: 18. مهر 1396 - 15:37
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت:
تامین امنیت جامعه، وظیفه اصلی نیروی انتظامی است
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: تامین امنیت جامعه، وظیفه اصلی نیروی انتظامی است .

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛مدیر آموزش و پرورش به اتفاق اعضای شورای معاونین به مناسبت هفته ناجا  با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

 

 

در این دیدار"علیرضا پناهی"؛مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان ، با تبریک این ایام از همکاری نیروی انتظامی در ایام باز گشایی مدارس ، نظارت آنان  در ساعات شروع و تعطیلی مدارس و برخورد لازم با افراد مزاحم در این ساعات قدر دانی کرد و گفت : با تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی ، الحمدلله مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته است.

 

 

پناهی با اشاره به مقوله  پیشگیری از آسیب های اجتماعی اظهار کرد: در سال جاری هم مثل سنوات گذشته به تعامل و همکاری نیروی انتظامی نیازمندیم .

 

 

سرهنگ سعید عالیپور فرمانده نیروی انتظامی ایوان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش ایوان گفت:هدف نیروهای انتظامی ایجاد نظم و امنیت کامل در جامعه است و دانش آموزان حق دارند محیط خانه تا مدرسه و بالعکس را در امنیت باشند و ما در صدد هستیم تا رسالت خویش را به درستی انجام دهیم.

 

 

 وی  آمادگی پرسنل تحت امر خود را جهت آموزش در مدارس  به منظور جلوگیری از آسیب های اجتماعی، همیاران پلیس و مقررات راهنمایی و رانندگی اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام