تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23464
تاریخ انتشار: 18. مهر 1396 - 15:37
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت:
تامین امنیت جامعه، وظیفه اصلی نیروی انتظامی است
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: تامین امنیت جامعه، وظیفه اصلی نیروی انتظامی است .

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛مدیر آموزش و پرورش به اتفاق اعضای شورای معاونین به مناسبت هفته ناجا  با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

 

 

در این دیدار"علیرضا پناهی"؛مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان ، با تبریک این ایام از همکاری نیروی انتظامی در ایام باز گشایی مدارس ، نظارت آنان  در ساعات شروع و تعطیلی مدارس و برخورد لازم با افراد مزاحم در این ساعات قدر دانی کرد و گفت : با تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی ، الحمدلله مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته است.

 

 

پناهی با اشاره به مقوله  پیشگیری از آسیب های اجتماعی اظهار کرد: در سال جاری هم مثل سنوات گذشته به تعامل و همکاری نیروی انتظامی نیازمندیم .

 

 

سرهنگ سعید عالیپور فرمانده نیروی انتظامی ایوان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش ایوان گفت:هدف نیروهای انتظامی ایجاد نظم و امنیت کامل در جامعه است و دانش آموزان حق دارند محیط خانه تا مدرسه و بالعکس را در امنیت باشند و ما در صدد هستیم تا رسالت خویش را به درستی انجام دهیم.

 

 

 وی  آمادگی پرسنل تحت امر خود را جهت آموزش در مدارس  به منظور جلوگیری از آسیب های اجتماعی، همیاران پلیس و مقررات راهنمایی و رانندگی اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری