تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23445
تاریخ انتشار: 18. مهر 1396 - 6:49
مدیرکل سازمان بازرسی استان ایلام:
نظارت درون سازمانی ضریب خطا را کاهش می دهد
جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی،از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

 

 

در این جلسه "احسان  اکبری"؛ضمن تبریک به استاندار جدید گفت:رسیدگی به طرح های عمرانی و مشکلات استان از اولویت های کاری اصلی استاندار است که همه مسئولان موظف هستند تمام تلاش خودرا در راستای همکاری با استانداربکارگیرند.

 

 

اکبری اظهارکرد:با توجه به اینکه شهرایوان در مسیر زائرین است نامه ای به استانداری ارسال شده است مبنی بر استقرار نماینده کنسولی عراق جهت صدور ویزا در شهرستان ایوان که امیدواریم این امر مورد مساعدت قرار گیرد.

 

 

وی افزود:امسال با توجه به افتتاح طرح های شهرستان از جمله تونل قلاجه در ایام اربعین پذیرای حجم زیادی از زوار خواهیم بود که امیدواریم با همکاری مسئولان شهرستان بتوانیم استقبال خوبی را از زائرین داشته باشیم.

 

 

"عیسی هواسی "؛مدیرکل بازرسی استان ؛در ادامه در این جلسه با گریزی به فلسفه نظارت دردین مبین اسلام اظهار کرد: هدف سازمان بازرسی پیشگیری است نه مچ گیری،چرا که سعی بر سالم سازی از اهداف این سازمان است.

 

 

هواسی با تاکید بر نظارت درون سامانی در سازمانها ونهاد ها اظهار کرد: اگرمدیران و مسئولان نظارت بیشتری داشته باشند قطعا شاهد وقوع فساد درآن مجموعه نخواهیم بود.

 

 

 

هواسی ادامه داد:اربعین برای استان وشهرستان یک ظرفیت است که با توجه به این ظرفیت می توان درحوزه اقتصاد و اشتغال ورود پیدا کرد وفعالبت های خوبی را انجام داد.

 

 

وی تصریح کرد:یکی از دغدغه های اصلی رهبر معظم انقلاب بحث بیکاری جوانان است که گریبانگیر جامعه است این امر مرتفع نخواهد شد الی با ورودسرمایه گذار،که در این زمینه باید از سرمایه ڱذاران حمایت کرد و مشکلات پیشروی انان را مرتفع نمود البته دستگاه قضا از سرمایه ڱذاری های نامشروع حمایت نخواهد کرد.

 

 

وی به نقش رسانه بر اطلاع رسانی اشاره کرد و تصریح کرد :رسانه هااز بزگنمایی مسائل پرهیز نمایندوسعی در  انعکاس واقعیت داشته باشند ممکن است دستگاه قضا به خاطر مسائل قانونی نتواند برخی از مسائل را بازگو نمایند که لازم است این امر مورد توجه قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است