تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23432
تاریخ انتشار: 17. مهر 1396 - 8:35
رییس اداره ورزش و جوانان گفت:
فعالیت بیش از 4هزار ورزشکار در شهرستان ایوان
رییس اداره ورزش وجوانان ایوان گفت :بیش از 4هزار ورزشکار سازمان یافته و غیرسازمان یافته در قالب 30هیات ورزشی در شهرستان ایوان فعالیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"امیر خانیان"؛ رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان ،در گفتگوباخبرنگار مااظهار کرد:درشهرستان ایوان بیش از 4هزارورزشکار سازمان یافته وغیر سازمان یافته  در قالب 30هیات ورزشی در رشته های مختلف فعالیت دارند.

 

 

خانیان گفت:15فضای ورزشی روباز و بسته درسطح شهرستان پذیرای علاقه مندان به ورزش دررشته های مختلف می باشد که این فضاها از امکانات مطلوب جهت استفاده ورزشکاران بهره مند می باشد.

 

 

وی افزود:20باشگاه خصوصی،فرهنگی ورزشی در راستای توسعه ورزش درسطح شهرستان در رشته های مختلف دایرشده است که این مراکز توانسته اند علاقه مندان را جذب این رشته ها نمایند.

 

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان ادامه داد:خوشبختانه شهرستان توانسته است ورزشکارانی را شناسایی نماید که در عرصه های ملی و بین المللی توانسته اند کسب مدال نمایند وبرای شهرستان افتخار آفرین باشند.

 

 

وی در پایان گفت:در سالجاری بیش از 3میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که این اعتبار در حوزه های ملی ،استانی ارزش افزوده؛...می باشد چنانچه تخصیص یابد می توان در زمینه رشد ورزش شهرستان گام های خوبی را برداشت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است