تازه ترین مطالب

کد مطلب: 23399
تاریخ انتشار: 15. مهر 1396 - 11:05
در اولین روز از هفته نيروي انتظامي؛
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح درایوان +تصاویر
بمناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی شهرستان ایوان با حضور مسئولین و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،بمناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی ونظامی شهرستان ایوان با حضور مسئولین و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه شهرستان ایوان با تبریک هفته ناجا گفت :بحمدالله درایران اسلامی به واسطه حضور نیرو های مسلح امنیت و اقتدار کامل برقرار است واین بواسطه تلاش شبانه روزی تلاشگران  عرصه نظم و امنیت می باشد .

 

 

حجت الاسلام حیدری به نقش نیروی انتظامی و تفکری که برماموران حاکم است اشاره کرد و اظهار کرد:در همه کشورها مامورانی استخدام شده اند که نظم و امنیت را حاکم کنند که شاهد مشکلاتی درآن کشورها بوده ایم اما در ایران اسلامی چون بر ماموران ما این تفکر حاکم است که بایداز ارزشهای دینی و اخلاقی دفاع کرد خوشبختانه توانسته اند آرامش و امنیت رابرقرار نمایند.

 

 

وی افزود :امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی  مکتب اسلام درهمه دنیا سرافراز است ،اسلامی که اصیل است اسلامی که منادی آن حضرت امام خمینی (ره)ورهبرمعظم انقلاب است .

 

 

در ادامه "احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان ؛با تسلیت ایام محرم گفت : یکی از مولفه های پیشرفت وتوسعه هر کشوری در عرصه هایی همچون اقتصاد ،سیاسیت ....داشتن امنیت  پایدار است که بحمدالله این مولفه در کشور ما بواسطه حضور تلاشگران  عرصه نظم و امنینت وجود دارد.

 

 

وی با بیان اینکه یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی ایجاد امنینی فردی و اجتماعی است، اظهار کرد هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای تجلیل از کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه جان برکفان این نیروی ارزشمند جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با اشاره به برگزاری شورای معتمدین شهر ایوان افزود: وجود معتمدان و ریش سفیدان درکنارنیروهای انتظامی در راستای برقراری نظم وامنیت ظرفیت و پتانسیل خوبی است که امیدواریم با شکل گیری این شورا ازاین ظرفیت استفاده کرد.

 

 

درپایان این مراسم از چندتن از خانواده های معظم شهدا و ماموران موفق شهرستان با اهدالوح تجلیل بعمل امد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام