تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23399
تاریخ انتشار: 15. مهر 1396 - 11:05
در اولین روز از هفته نيروي انتظامي؛
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح درایوان +تصاویر
بمناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی شهرستان ایوان با حضور مسئولین و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،بمناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی ونظامی شهرستان ایوان با حضور مسئولین و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه شهرستان ایوان با تبریک هفته ناجا گفت :بحمدالله درایران اسلامی به واسطه حضور نیرو های مسلح امنیت و اقتدار کامل برقرار است واین بواسطه تلاش شبانه روزی تلاشگران  عرصه نظم و امنیت می باشد .

 

 

حجت الاسلام حیدری به نقش نیروی انتظامی و تفکری که برماموران حاکم است اشاره کرد و اظهار کرد:در همه کشورها مامورانی استخدام شده اند که نظم و امنیت را حاکم کنند که شاهد مشکلاتی درآن کشورها بوده ایم اما در ایران اسلامی چون بر ماموران ما این تفکر حاکم است که بایداز ارزشهای دینی و اخلاقی دفاع کرد خوشبختانه توانسته اند آرامش و امنیت رابرقرار نمایند.

 

 

وی افزود :امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی  مکتب اسلام درهمه دنیا سرافراز است ،اسلامی که اصیل است اسلامی که منادی آن حضرت امام خمینی (ره)ورهبرمعظم انقلاب است .

 

 

در ادامه "احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان ؛با تسلیت ایام محرم گفت : یکی از مولفه های پیشرفت وتوسعه هر کشوری در عرصه هایی همچون اقتصاد ،سیاسیت ....داشتن امنیت  پایدار است که بحمدالله این مولفه در کشور ما بواسطه حضور تلاشگران  عرصه نظم و امنینت وجود دارد.

 

 

وی با بیان اینکه یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی ایجاد امنینی فردی و اجتماعی است، اظهار کرد هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای تجلیل از کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه جان برکفان این نیروی ارزشمند جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با اشاره به برگزاری شورای معتمدین شهر ایوان افزود: وجود معتمدان و ریش سفیدان درکنارنیروهای انتظامی در راستای برقراری نظم وامنیت ظرفیت و پتانسیل خوبی است که امیدواریم با شکل گیری این شورا ازاین ظرفیت استفاده کرد.

 

 

درپایان این مراسم از چندتن از خانواده های معظم شهدا و ماموران موفق شهرستان با اهدالوح تجلیل بعمل امد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری