تازه ترین مطالب

کد مطلب: 23374
تاریخ انتشار: 14. مهر 1396 - 17:43
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت :مردمی کردن امنیت یکی از اهداف نیروی انتظامی در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"سرهنگ "سعید عالیپور"؛فرمانده انتظامی شهرستان ایوان؛ سخنران پیشاز خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان با تسلیت ایام محرم اظهار کرد،امروزه امنیت رکن اساسی در هر جامعه ای است ویکی از مقوله ها و شاخصه های پیشرفت در عرصه های مختلف ازجمله حوزه اقتصاد می،باشد،که در نظام جمهوری اسلامی این امر خطیر به نیروی انتظامی واگذار شده است.

 

 

سرهنگ عالیپور گفت:در دوران دفاع مقدس ایران اسلامی بیش از ۳۰۰هزار نفرشهید را تقدیم انقلاب اسلامی  کردوهم اکنون نیز در سنگر امنیت نیز عزیزانی با نثار جانشان امنیت را در جامعه برقرار نموده اند.

 

وی افزود:خوشبختانه نیروی انتظامیشهرستان ایوان طی شش ماه گذشته عملکرد خوبی رادر حوزه امنیت  ارائه نموده است  که رضایت عموم مردم تایید کننده این مطلب است.

 

عالیپور بیان داشت:هدف اصلی نیروی انتظامی مردمی کردن امنیت درجامعه است چرا که با وضعیت کنونی دیگر قوه قهریه انتظامی،و دستگاه قضا به تنهایی حلال مسائل نیست چرا که حضور مردم و بزرگان در عرصه امنیت می توانند نقش سازنده ای را ایفا نمایند.
 

 

وی با اشاره به قرارگیری شهرستان ایوان بر سر راه رسیدن به مرزمهران اظهار کرد،با توجه به اینکه امسال تونل اربعین  افتتاح می شود انشالله شاهد حجم عظیمی اززائران از مسیر شهرستان هستیم امیدواریم با مشارکت مردم در راستای تامین امنیت و روانسازی ترافیک موفق باشیم.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

هفته نیروی انتظامی بر بزرگمردانی که رمز بقا و ثبات آنان، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی‌ نشانی است، اندیشه ناب خود را با عشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق درآمیخته بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا، توشه‌ ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده‌اند ؛ مبارک باد
ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام