تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23335
تاریخ انتشار: 12. مهر 1396 - 14:33
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت :
معتمدین محل، ظرفیتی بزرگ برای پیشگیری از جرایم
جلسه شورای معتمدین شهرستان ایوان با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان و جمعی از معتمدین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جلسه شورای معتمدین پلیس شهرستان ایوان با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان  و جمعی از معتمدین در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

 

سرهنگ" حسن کاظمی "؛جانشین  فرمانده انتظامی،استان ایلام در این جلسه با تسلیت ایام محرم گفت:پلیس در سالجاری با شعار امنیت برای همه ،پلیس برای همه خدمتگزاری،می کند.

 

 جانشین انتظامی استان اظهار کرد:جایگاه معتمدین درسطح جامعه جایگاه والایی است ونقش سازنده ای را می توانند در برقراری امنیت ایفا نمایند.

 

 

وی با اشاره به برخورد پلیس بامجرمان گفت :برخورد پلیس در سطح جامعه یک تسکین دهنده است وبه صورت مستمر موثر نمی باشد چرا که پیشگیری اجتماعی که بزرگان انجام می دهند سازنده تر است وورود انان به مسائل می تواند بسیاری از مناقشات  را مدیریت کند.

 

وی افزود :بزرگان ومعتمدین می توانند یار و یاور پلیس باشند چرا که ارتباط معتمدین با پلیس سرعت عمل پرسنل را در راستای جلوگیری از وقوع جرم باالا می برد.

 

 

سرهنگ عالیپور فرمانده انتظامی،شهرستان ایوان در ادامه گفت:باتوجه به افزایش روزافزون مسائل اجتماعی که در نتیجه افزایش جمعیت روستاها و شهرها به وجود می ایدبخشی از نظارت دستگاه امنیتی از جمله پلیس کاهش پیدا نمایدکه نیازمند حضوروورود معتمدین درجامعه است.

 

 

وی اظهار کرد :درچندین سال اخیرتخلفات مکرری که توسط افراد صورت می گرفت صرفا قوه قهریه دستگاه انتظامی کافی نبوده است لذا  نیروی انتظامی استان در حوزه بحث شورای معتمد پلیس ورود پیدا کرد و خوشبختانه رشد خوبی  را توانست در حوزه امنیت پایدار ایفا کند.

 

 

احسان اکبری فرماندار ایوان نیز در این جلسه با تسلیت ایام محرم بیان داشت :امروزه مسائل و مشکلات در سطح جامعه وجود،دارد که دستگاه ها امنیتی و مسئولین به تنهایی قادر به حل و فصل این مسائل نیستند و بزرگان نقش سازنده ای را در ساماندهی مسائل  می توانتد ایفا کنند.

 

 

اکبری یه نقش بزرگان در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کردو اظهار کرد معتمدان وبزرگان در دوران انقلاب تلاش های زیادی را انجام دادندو نقش سازنده ای،را ایفا نمودندوحتی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نظام و دولت به حضور بزرگان در عرصه های مختلف نیازمند،است .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است