تازه ترین مطالب

کد مطلب: 22106
تاریخ انتشار: 28. مرداد 1396 - 9:07
جمعی از مسئولین پایگاه جهادی شهید محبت الله شفیعی دانشگاه علمی کاربردی ایوان با جانشین سپاه ناحیه ایوان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جمعی از مسئولین جهادی پایگاه  "شهید محبت الله شفیعی"؛ دانشگاه علمی کاربردی ایوان  با جانشین سپاه ناحیه ایوان دیدار کردند.

 

 

در این دیدار سرهنگ "عارف یاسمی"؛ جانشین سپاه ناحیه ایوان، گفت: حضور دانشجویان مومن، متعهد و انقلابی در اردوهای جهادی و محرومیت‎زدایی این باور را به وجود آورده است  که بسیج می‎تواند کارهای به ظاهر غیرممکن را ممکن کند.

 

 

جانشین سپاه ناحیه ایوان با تاکید بر اینکه فرهنگ‎سازی در کنار فعالیت‎های جهادی مورد توجه دانشجویان قرار بگیرد،اظهار کرد:یکی از رسالت‎های مهم گروه‎های جهادی بسیج دانشجویی فرهنگ‎سازی و ترویج روحیه جهادی در جامعه است که یکی از راه‎های آن مشارکت و حضور در مناطق محروم و فعالیت‎های جهادی، است.

 

 

سرهنگ یاسمی افزود:آتش به اختیار یعنی دانشجویان جهادگر ؛وگروهای جهادی نماد عینی تعبیر آتش به اختیار است ،که با حضور خالصانه خود دراردوهای جهادی سعی در ریشه کن نمودن محرومیت در بستر روستا ها رادارند.

 

 

در ادامه "علی اسماعیلی"؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایوان ، ضمن ارائه گزارشی از نحوه برکزاری اردو های جهادی این دانشگاه از مجموعه سپاه ناحیه ایوان  درراستای فراهم نمودن مقدمات برگزار شدن اردوی جهادی تشکر کرد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام