تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22104
تاریخ انتشار: 28. مرداد 1396 - 7:51
رئیس پلیس فتا استان ایلام از دستگیری زن و شوهری که با فریب و تهدید طعمه های خود در فضای مجازی از آنها اخاذی می‌کردند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،به نقل از پایگاه خبری پلیس ، "علی جمالی"رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت: زن و شوهری که با فریب و تهدید طعمه های خود در فضای مجازی از آنها اخاذی می‌کردند دستگیر شدند.

 

 

وی اظهار کرد: به دنبال شکایت خانمی مبنی بر اینکه فردی با تهدید به انتشار عکس های شخصی اش برای او ایجاد مزاحمت کرده و از او اخاذی می‌کند موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

جمالی افزود: بررسی‌های پلیس مشخص کرد ، متهم با همکاری همسرش طعمه‌های خود را از بین دختران جوان انتخاب و پس از آشنایی به آنها نزدیک شده و خود را به عنوان خواستگار معرفی می‌کرد.

 

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه این زن و شوهر خود را به عنوان خواهر و برادر به طعمه هایشان معرفی می‌کردند ، عنوان کرد: متهمان پس از آشنایی وانجام خواستگاری سوری با بدست آوردن عکس ها ی شخصی طرف مقابل و تهدید به انتشار در فضای مجازی از آنها اخاذی می کردند که با اشراف اطلاعاتی پلیس این دو متهم شناسایی و دستگیر شدند.

 

 

وی با هشدار به کاربران فضای مجازی خاطرنشان کرد: افراد آنلاینی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با هویت نامعلوم و با دادن وعده های واهی اقدام به رابطه دوستانه می کنند قابل اعتماد نیستند و کاربران به راحتی فریب این قبیل افراد را نخورند.

 

 

انتهای پیام/الف

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری