تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21882
تاریخ انتشار: 22. مرداد 1396 - 5:28
واکنش گروه جهادی شهید محبت اله شفیعی ایوان به پست مهدوی کیا؛
بجای یاوه گویی مرد عمل باشید!
مگر نمیگویید محرومیت زدایی کنید شما بیاید و این جاهای که ما میگوییم وتوان مالی برای آبادانیش نداریم درست کنید و گوشه ای از این کار بزرگ را بر دوش بگیرید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ، گروه جهادی شهید "محبت اله شفیعی" دانشگاه علمی کاربردی ایوان با نوشتن نامه ای نسبت به پست" مهدی مهدوی کیا" واکنش نشان دادند.

 

 

در بخش از این نامه چنین آمده است:

 

  جناب اقای مهدی مهدوی کیا این نامه از طرف گروهی از جهادگران بسیج دانشجویی علمی کاربردی ایوان نگاشته شده که مزین به نام شهیدی است که  ورزشکاری کامل، دانشجویی توانا، فرزند منطقه ای محروم به اسم زرنه ازشهرستان ایوان از توابع استان ایلام بود که فرماندهی پاسگاه بسطام را بر عهده داشت.

 

 

اقای مهدوی کیا ما معتقدیم افرادی که مثل جنابعالی سوار ماشین های چندصد میلیونی یا چند صد ملیاردی می شوید هرگزحال محرومان را درک نمی کنند.

 

 

یک مامور انتظامی یا یک پاسدار یا یک بسیجی مگر چقدر حقوق میگیرند که باید بخاطر اندک درآمدی هم از جان شما دفاع کنند و هم کنایه های شما را بشنوند.

 

 

ایا تا کنون پایتان به مرز سیستان،کردستان، سومار و .... خورده است تا در گرمای مرداد ماه و شهریور وضعیت پرسنل انتظامی و سپاه قهرمان و سربازان ارتش دلاور وکارکنانش را درک کنید؟

 

 

 ایا خبر داری بعضی از پاسگاه های مرزی در اوج گرمای سوزان تابستان حتی کولر برای خنگ شدن ندارند؟ آنوقت امثال شما با ماشین های چند صد میلیونی چرخ میزنید

 

 

شما بازیکن محبوب ما بودی اما این حرف نسنجیده شما باعث شده که محبوبیت خود را در بین ازاد مردان از دست بدهید.

 

اقای مهدوی کیا گفتید که بجای رفتن به سوریه و عراق و هزینه های .... به مناطق محروم بروید و فلان و فلان.

 

 

البته گمان نکنم شما تا حالا منطقه ای محروم رفته باشید به شما توصیه میکنم به شهرستان ما سری بزنید تا به همراه گروه جهادی ما به روستاهای دور دست برویم و محرومیت را از نزدیک لمس کنید.

 

 

اقای مهدوی کیا شما اگر به فکر محرومان بودید در عمل نشان می دادید، بدانید همین شهدای مدافع حرم بودند که با نثار جان عزیز خود امنیت را برای ما به ارمغان آوردند که امثال شما راحت بتوانند پست بگذارند و یاوه سرایی کنند.

 

 

همین جوانان برومند وطن بودند که  آستین همت را بالا زدند و در دور افتاده ترین روستا ها با اخلاص تمام به مردم  خدمت کردند تا از این مناطق کم برخوردار محرویت زدایی کنند.

 

 

مگر نمیگویید محرومیت زدایی کنید شما بیاید و این جاهای که ما میگوییم وتوان مالی برای آبادانیش نداریم درست کنید و گوشه ای از این کار بزرگ را بر دوش بگیرید.

 

 
انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است