تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21851
تاریخ انتشار: 21. مرداد 1396 - 7:32
اردوی جهادی دانشجویی دانشگاه پیام تور ایوان در روستای ونیت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،اردوی جهادی  دانشجویی دانشگاه پیام نور ایوان در روستای ونیت برگزار شد.

 

 

 در حاشیه این اردو "مهدوی"؛ مسئول بسیج دانشجویی  شهرستان ایوان، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: گروه جهادی بسیج دانشجویی پایگاه شهیدقدرت الله دلاوری دانشگاه پیام نورواحدایوان ازتاریخ ۹۶/۰۵/۱۱لغایت ۹۶/۰۵/۲۱به مدت ۱۰ روزدرمدرسه شهید حر درروستای ونیت اقدام به برگزاری اردو  نمود .

 

 

مهدوی با اشاره به عرصه های فعالیت این دانشجویان در این روستا گفت:فعالیت دانشجویان در این روستا درعرصه های فرهنگی،آموزشی واقتصاد مقاومتی وشناسایی محورومین بوده است.

 

 

 

وی افزود:در این طرح 80نفر ازدانشجویان بسیجی  به مدت 10روزشرکت کردند.

 

 

 

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این اردو را تقویت روحیه بنیادی و معنوی دانشجویان عنوان کردوافزود: دانشگاه پیام نور شهرستان ایوان هر ساله عده‌ای از دانشجویان را به اردوهای جهادی در راستای کمک به مناطق محروم شهرستان  اعزام می‌کند.

 

 

مسئول بسیج  دانشجویی دانشگاه پیام نور ایوان با تاکید بر اینکه حضور دانشجویان به صورت خودجوش در این اردوهای جهادی شرکت می‌کنند، ادامه داد: فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه نقش مهمی در برگزاری اردوهای جهادی دارد.

 

 

وی با بیان اینکه دانشجویان در این اردوها خدمات عمرانی، بهداشتی و فرهنگی و آموزشی به مردم ارائه خواهند داد، اردوهای جهادی در راستای محرومیت‌زدایی و آشنایی جوانان و دانشجویان با قشر ضعیف برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام