تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21760
تاریخ انتشار: 17. مرداد 1396 - 13:07
فرماندار ایوان گفت: خبرنگاران باید با اخذ اخبار و رویدادها از منابع خبری موثق و انتشار آن صداقت و امانتداری راسرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر آیین نکوداشت حرفه خبرنگاری و قدردانی از تلاش خبرنگاران شهرستان ایوان صبح  روز با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان ایوان برگزارشد.

 

 

"احسان اکبری "فرماندار ایوان در این آیین با اشاره به حساسیت خبرنگاران نسبت به مسایل عمومی جامعه گفت: یکی از اساسی ترین موضوعات هر رسانه اطلاع رسانی دقیق و مخابره اخبار به جامعه است ، رسانه ای در دل مردم جای داردکه سرلوحه کار آن اخلاق مداری وانصاف و راست گویی باشد .

 

 

وی با بیان اینکه خبرنگار و رسانه باید درد دل مردم را به گوش مسئولان برساند، اظهار کرد:خبرنگاران باید با نقد منصفانه به سمت پویایی جامعه بروند و از تخریب دوری کنند چرا که هر گاه هدف از نقد، اصلاح امور باشد همه استقبال خواهند کرد .

 

 

وی حرفه خبرنگاری را از مشاغل سخت برشمرد و افزود: کار خبرنگاری مانند پزشکی بر روی روح مخاطبان تاثیر می گذارد و پزشکان بر جسم انسان بنابراین انتظار میرود با نقد منصفانه بدور از تخریب عملکردها را بیان کنند و برای رفع کاستی ها پیشنهاد ارائه دهند.

 

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ایوان نیز با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران باید با اخذ اخبار و رویدادها از منابع خبری موثق و انتشار آن صداقت و امانتداری خود را به اثبات برسانند.

 

 

علی صحرایی افزود: خبرنگاران باید تحت تاثیر فضا سازی ها و اخبار کذب و فاقد تاثیر قرار نگیرند و نقاط ضعف را در کنار بیان نقاط قوت مطرح کنند.

 

 

وی گفت: خبرنگاران، پرچمداران اصلی اطلاع رسانی، خرد ورزی وآگاهی بخشی در جامعه هستند و باید اخلاق مداری وکرامت انسانی و دینداری را در جامعه ترویج دهند زیرا مخدوش کردن شان ومنزلت افراد توسط تریبون ها و افراد در شان انقلاب اسلامی نیست.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید