تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21760
تاریخ انتشار: 17. مرداد 1396 - 13:07
فرماندار ایوان گفت: خبرنگاران باید با اخذ اخبار و رویدادها از منابع خبری موثق و انتشار آن صداقت و امانتداری راسرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر آیین نکوداشت حرفه خبرنگاری و قدردانی از تلاش خبرنگاران شهرستان ایوان صبح  روز با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان ایوان برگزارشد.

 

 

"احسان اکبری "فرماندار ایوان در این آیین با اشاره به حساسیت خبرنگاران نسبت به مسایل عمومی جامعه گفت: یکی از اساسی ترین موضوعات هر رسانه اطلاع رسانی دقیق و مخابره اخبار به جامعه است ، رسانه ای در دل مردم جای داردکه سرلوحه کار آن اخلاق مداری وانصاف و راست گویی باشد .

 

 

وی با بیان اینکه خبرنگار و رسانه باید درد دل مردم را به گوش مسئولان برساند، اظهار کرد:خبرنگاران باید با نقد منصفانه به سمت پویایی جامعه بروند و از تخریب دوری کنند چرا که هر گاه هدف از نقد، اصلاح امور باشد همه استقبال خواهند کرد .

 

 

وی حرفه خبرنگاری را از مشاغل سخت برشمرد و افزود: کار خبرنگاری مانند پزشکی بر روی روح مخاطبان تاثیر می گذارد و پزشکان بر جسم انسان بنابراین انتظار میرود با نقد منصفانه بدور از تخریب عملکردها را بیان کنند و برای رفع کاستی ها پیشنهاد ارائه دهند.

 

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ایوان نیز با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران باید با اخذ اخبار و رویدادها از منابع خبری موثق و انتشار آن صداقت و امانتداری خود را به اثبات برسانند.

 

 

علی صحرایی افزود: خبرنگاران باید تحت تاثیر فضا سازی ها و اخبار کذب و فاقد تاثیر قرار نگیرند و نقاط ضعف را در کنار بیان نقاط قوت مطرح کنند.

 

 

وی گفت: خبرنگاران، پرچمداران اصلی اطلاع رسانی، خرد ورزی وآگاهی بخشی در جامعه هستند و باید اخلاق مداری وکرامت انسانی و دینداری را در جامعه ترویج دهند زیرا مخدوش کردن شان ومنزلت افراد توسط تریبون ها و افراد در شان انقلاب اسلامی نیست.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95