تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21759
تاریخ انتشار: 17. مرداد 1396 - 7:58
فرماندار ایوان گفت:دهیاران سف مقدم جهاد و تلاش وبازوان اجرایی دولت ها در روستا ها هستند.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر ،جلسه توجیهی طرح روستا تعاون با حضور فرماندار و بخشداران و دهیاران شهرستان ایوان در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

 

در این جلسه "احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان، گفت: در روزهای آینده شاهد ارائه کابینه از سوی  دولت هستیم ،امیدواریم که با تشکیل دولت جدید با بهره گیری از رهنموده های مقام معظم رهبری شاهد پیشرفت وتوسعه و ترقی در سطح کشور باشیم .

 

 

وی با اشاره به به زحمات دهیاران در روستاها اظهار کرد: دهیاران سف مقدم جهاد و تلاش هستندوبازوان اجرایی دولت در روستاها هستند  و بیشترین ارتباط را با مردم برقرار می کنند و لازم وضروری است و پیگیر مشکلات مردم در روستا ها باشید.

 

 

 

وی افزود ماه آینده باآغاز  شروع کار شوراها می باشد لازم و ضروری است که تعامل دو طرفه مابین اعضا و شورا برقرار شود،چرا که با تعامل و همگرایی می توان  بربسیاری از مشکلات فائق امد.

 

 

اکبری در ادامه بیان داشت:اعتبارات خوبی به شهرستان به بخش مرکزی و زرنه اختصاص پیدا کرده است ، با رایزنی هایی که صورت گرفته است  در سال جاری 8درصد تملک دارایی ها به  بخش عمران روستایی در مرحله اول  اختصاص پیدا کرده است.

 

 

 

وی  با اشاره به نامگذتاری سال از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: دغدغه اصلی مسئولین در حال حاضربحث  اقتصاد است که لازم است زنده شود و مقوله تولید داخلی و مصرف داخلی در اولویت قرار گیرد  و تمام تلاش دولت این است که برنامه های اقتصاد مقاومتی در سطح جامعه  اجرایی شودو در واقع یکی از مبناها اصلی اقتصاد مقاومتی این است که از صنایع کوچک شروع شود و از همین وضع موجود بهره ببرید و در جهت تولید و اشتغال تلاش کنید.

 

 

در ادامه "عبدالرضا دبیری"؛ رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان ایوان؛ گفت: طبق دستورالعمل جدید در محل روستا ها  با ایجاد تعاونی ها می توان در زمینه اشتغال موثر واقع شد ودولت این امادگی را دارد که با ارائه وام های کم درصد در زمینه اشتغال ورود پیدا کند.

 

در پایان  تعدادی دهیاران نکته  نظرات خود را مطرح نمودند

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید