تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21738
تاریخ انتشار: 16. مرداد 1396 - 9:08
کارشناس اداره کل استاندارد ایوان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 85 مورد بازرسی از مراکز عرضه و فروش این شهرستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،اسماعیل مهدوی پور  کارشناس اداره کل استاندارد ایوان گفت: همچنین طی این مدت 11 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، چهار مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی و پنج مورد نیز کالیبره کردن باسکول های همکف برای اطمینان بخشی از استمرار کیفیت محصولات تولیدی توسط این اداره انجام شده است.

 

وی در رابطه با نازل های سوخت مایع اظهار کرد:بر اساس قوانین و دستورالعمل های سازمان استاندارد تمامی نازل های سوخت مایع و جایگاه های عرضه سوخت به منظور صحت عملکرد سالانه در 2 مرحله مورد آزمون قرار می گیرند.

 

مدیر استاندارد ایوان افزود:همچنین نازل هایی که مردود می شوند پس از رفع نقص، انجام آزمون دوباره و کسب اطمینان از عملکرد آنها اجازه فعالیت کسب می کنند و در غیر این صورت از فعالیت این نازل ها جلوگیری می شود.

 

مهدوی پور تاکید کرد: استفاده از کالای با کیفیت حق مسلم شهروندان است و این اداره در راستای تکالیف سازمانی تمام سعی و تلاش خود را برای انجام بهینه مسئولیت های خویش بکار بسته و همواره نظارت دقیق خود را بر تولید و عرضه کالاهای سلامت محور با کیفیت به کار می بندد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید