تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21707
تاریخ انتشار: 15. مرداد 1396 - 11:22
فرمانداروجانشین سپاه ناحیه ایوان به اتفاق جمعی از مسئولین شهرستان از روند اجرای طرح هجرت دانش اموزی در ایوان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جانشین سپاه ناحیه ایوان ،فرماندار ایوان به اتفاق  جمعی از مسئولین شهرستان از روند اجرای طرح هجرت دانش اموزی در این شهرستان بازدید کردند.

 

 

در حاشیه این بازدید سرهنگ "عارف یاسمی "؛جانشین سپاه ناحیه ایوان ،در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: طرح هجرت دانش آموزی امسال  با حضور بیش از150  دانش اموز درمدارس شهرستان  ایوان در حال اجرا شدن است.

 

 

وی  هدف از اجرای این طرح را پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان دانست وگفت: این طرح با با همکاری آموزش و پرورش و سپاه  و به همت بسیج دانش اموزی در مدارس شهرستان ایوان اجرا می شود.

 

 

یاسمی بیشتر فعالیت های دانش آموزان شرکت کننده در این طرح را  تعمیر ات، نقاشی کلاس ها، تعمیر و شاداب سازی محیط های داخلی و خارجی مدارس عنوان کرد و افزود: از دیگر فعالیت های دانش آموزان در طرح هجرت اجرای طرحی ویژه و جدید با عنوان  حیاط پویا و شاداب در راستای  نوسازی و فضا سازی  فیزیکی مدارس است.

 

 

به گفته جانشین سپاه ناحیه ایوان طرح هجرت فرصتی فراهم می آورد تا دانش آموزان علاقه مند به یادگیری حرفه و شغل برای آینده خود در کنار تحصیل در زمینه های  کاری  و کارجمعی و تعاملی  فعالیت نمایند و از استاد کاران ماهر حاضر در طرح کسب مهارت نمایند.

 

 

 وی ابراز داشت :دانش آموزان فعال در طرح  امسال 15مدرسه را نوسازی ، تعمیر و رنگ آمیزی خواهند کردو این طرح با صمیمیت شرکت کنندگان ادامه دارد .

 

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95