تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21527
تاریخ انتشار: 7. مرداد 1396 - 14:50
با حضور مسئولین؛
مرکز CBRبخش زرنه افتتاح شد
مرکز CBRبخش زرنه با حضور فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،مرکزCBRبخش زرنه با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان افتتتاح شد.

 

 

در حاشیه این افتتاحیه "حجت بابایی"؛ رییس اداره بهزیستی شهرستان ایوان ،گفت: در راستای کمک رسانی به افراد معلول وتحت پوشش  سازمان بهزیستی و در راستای سیاستهای  سازمان مبنی بر ارائه خدمات توانبخشی در درب منازل و کاهش مراجعات و هزینه های ایاب و ذهاب این عزیزان سازمان مبادرت  به تاسیس موسسات توانبخشی مبتنی بر جامعه( cbr) نموده است.

 

 

بابایی با اشاره به خدماتی که این مرکز ارائه می کند اظهار کرد: این مرکز  خدماتی از جمله مناسب سازی مکان زندگی ،هزینه  ایاب و ذهاب اشتغال، توزیع وسایل توانبخشی و وسایل بهداشتی از مهمترین برنامه ها و اقدامات موسسه cbr میباشد.

 

 

وی افزود :با توجه به اینکه مددجویان در گذشته برای خدمات توانبخشی به شهر ایوان مراجعه نمودند که این خود هزینه هایی را در پی داشت با افتتاح این مرکزمی توان به 240نفر از توانخواهان ارائه خدمات داد.

 

 

بابایی در ادامه به خدماتی که این اداره به سالمندان شهرستان ارائه میکنند اشاره کرد و ادامه داد:در دومرکز سراب ایوان و داخل شهر به بیش از 110نفر از سالمندان ارائه خدمات داده می شود.

 

 

وی بیان داشت: مرکز سراب ایوان به 40نفر از سالمندان بصورت شبانه روز ارائه خدمات می دهد،یکی دیگر از خدماتی که ارائه می شود  طرح ویزیت رایگان سالمندان در منزل است که با بهره گیری از کادری شامل ،پزشک،فیزیو تراپ،پرستار،مدکار،به صورت ماهیانه جامعه هدف ویزیت خواهند

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام