تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18342
تاریخ انتشار: 23. دى 1395 - 9:31
رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت:
لزوم تشریح ارزشهای انقلاب برای نسل جوان
رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: جوانان ما نیازمند این هستند که ارزشهای انقلاب را بشناسند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،دکتر "رمضانیان"؛ رییس بسیج  فرهنگیان کشور، درجمع بسیجیان فرهنگی شهرستان ایوان باتسلیت رحلت روحانی عالیقد آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:دوران دفاع مقدس سپری شد و امروز شاهد حضور در جبهه  دیگری هستیم ،امروز دغدغه اصلی باید درراستای صیانت از انقلاب و پیشرفت انقلاب باشد و معلمان این دغدغه را به عنوان رسالت خود برگزینند و در این راستا قدم بردارند.

 

 

رمضانیان اظهار کرد:امروز انقلاب اسلامی مثل گذشته نیاز به پاسداری دارد و دشمنان همچنان در فکر ایجاد تنش و تفرقه در جامعه هستندو قطعا هشیار بودن در عرصه های مختلف برنامه های شوم دشمنان را خنتی خواهد کرد.

 

 

وی افزود:امروز 38سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می گذرد وطی این مدت کشور ما فرازونشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است و توانسته است در عرصه های مختلف موفقیت های زیادی را کسب نماید،امروز انقلابمان را مواردی تهدید می کند اگر اشراف کامل داشته باشیم انقلابمان ماندگار خواهد شد.

 

 

رمضانیان با اشاره به اینکه مواردی انقلاب اسلامی را تهدید می کندبیان داشت:تحریف خط امام (ره)یکی از مواردی است که باید به آن توجه شود،اگر دشمن ریل انقلاب را از اندیشه و تفکر امام جدا کند جامعه با مشکل مواجه خواهد شد تا جایی که رهبر معظم انقلاب در سال 1392در سخنرانی هایشان این نکته را متذکر شدند که نباید در جامعه خط و تفکر امام (ره) تحریف شود اگر این اتفاق بیفتاد انقلابمان سیلی محکمی خواهد خورد.

 

 

وی با تاکید بر اینکه خطر نفوذ در حوزه تعلیم و تربیت جدی تر است  بیان داشت:امروزه خطر نفوذ در همه عرصه ها عرض اندام نموده است آنالیز و رصد این خطر در راستای اینکه با چه هدف و مقصدی می خواهد صورت بگیرد ضرورت دارد.

 

 

رمضانیان تصریح کرد:دشمن امروز شدید تر از گذشته وبی نهایت امیدوار تر از قبل درصدد ایجاد گسل در جامعه است وتمام تلاش خود را به کار می گیرد که در جامعه ایجاد شکاف کند وسعی در جداسازی دارد هشیار بودن در این مقوله نیز از ضروریات است.

 

 

رییس بسیج فرهنگیان کل کشور اضافه کرد:امروره دشمن در راستای دور کردن اذهان جامعه از مسائل اساسی و ضروری  کشور در تلاش است که مسائل اساسی در جامعه کم رنگ جلوه داده شود و ذهن ها به سمت مشکلات غیر ضروری هدایت شود.

 

وی تاکید کرد: امروزه مشکلات کشور ما ناشی از دو مقوله است ، یکی کم کاری هایی که در زمینه های مختلف در داخل کشور صورت می گیرد ودیگری دشمنی هایی است که بیرون از کشور بر ما تحمیل شده است امروزه کشور ما از لحاظ اقتصاد و معیشت با مشکلات مواجه است و دشمن توانسته است در این زمینه بهره برداری نمایدو مساله دیگری که باید به آن توجه کرد این است که روحیه آفیت طلبی جامعه را دچار مشکل می کنددشمن با این موارد سعی در آن دارد که به اهداف خود جامعه عمل بپوشاند.

 

 

رمضانیان گفت:رزمندگان امروزی متفاوت تر از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند،امروز عملیات ها و تاکتیک ها فرق کرده است،حضور ما در این عرصه ها از ضروریات است اگر حضوری فعال داشته باشیم به دشمن اجازه رخنه نخواهیم داد.

 

وی درپایان بر ضرورت صیانت از ارشهای انقلاب توسط جوانان تاکید کردو گفت: جوانان ما نیازمند این هستند که ارزشهای انقلاب را بشناسند، وظیفه قشر فرهنگی در کنار سایر اقشار این است که ارزشها را تشریح کنندو جوانان را آشنا کنند ، اگر این عمل بدرستی صورت بگیرد جوانان کشور ما جانانه پای ازشهای انقلاب خواهند ایستاد و از آن پاسداری می کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری