تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18318
تاریخ انتشار: 22. دى 1395 - 6:58
رییس مرکز فنی حرفه ای ایوان گفت:از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 56هزارنفر ساعت آموزشهای مهارتی به روستائیان و عشایر شهرستان ایوان ارائه گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"قباد خسروی"؛ رییس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان ایوان، در گفتگو باخبر نگار ما اظهار کرد:از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 56هزار نفرساعت آموزشهای فنی و مهارتی در قالب 380 نفر دوره توسط بخش سیار مرکز به روستاییان و عشایر ارائه شد.

 

 

خسروی گفت: این آموزشها با هدف افزایش تولید،بهبود معیشت در مناطق روستایی و جلوگیری از مهاجرت جمعیت روستانشین به شهرها صورت می گیرد.

 

 

خسروی افزود:در این طرحها روستاییان در رشته های طراحی ،خیاطی،کیف دوزی،ایمنی و بهداشت،صنایع دستی ،قالیبافی،بابهره گیری از اساتید مجرب دوره های آموزشی را به صورت رایگان فرا میگیرند.

 

 

وی در پایان گفت:سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای بنا به رسالت خود عهده دار ارائه آموزش‌های مهارتی به همه گروه ها و روستائیان است ،توانمندسازی و ارائه آموزش های مهارتی به روستاییان و  عشایر با رویکرد اشتغال پایدار، تحقق شعار هر روستا یک مزیت و یک مهارت و نیز متناسب سازی آموزش با نیازسنجی انجام شده در روستاها در سالجاری از مهمترین اهداف این مرکز می باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری