تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18318
تاریخ انتشار: 22. دى 1395 - 6:58
رییس مرکز فنی حرفه ای ایوان گفت:از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 56هزارنفر ساعت آموزشهای مهارتی به روستائیان و عشایر شهرستان ایوان ارائه گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"قباد خسروی"؛ رییس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان ایوان، در گفتگو باخبر نگار ما اظهار کرد:از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 56هزار نفرساعت آموزشهای فنی و مهارتی در قالب 380 نفر دوره توسط بخش سیار مرکز به روستاییان و عشایر ارائه شد.

 

 

خسروی گفت: این آموزشها با هدف افزایش تولید،بهبود معیشت در مناطق روستایی و جلوگیری از مهاجرت جمعیت روستانشین به شهرها صورت می گیرد.

 

 

خسروی افزود:در این طرحها روستاییان در رشته های طراحی ،خیاطی،کیف دوزی،ایمنی و بهداشت،صنایع دستی ،قالیبافی،بابهره گیری از اساتید مجرب دوره های آموزشی را به صورت رایگان فرا میگیرند.

 

 

وی در پایان گفت:سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای بنا به رسالت خود عهده دار ارائه آموزش‌های مهارتی به همه گروه ها و روستائیان است ،توانمندسازی و ارائه آموزش های مهارتی به روستاییان و  عشایر با رویکرد اشتغال پایدار، تحقق شعار هر روستا یک مزیت و یک مهارت و نیز متناسب سازی آموزش با نیازسنجی انجام شده در روستاها در سالجاری از مهمترین اهداف این مرکز می باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا