تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18300
تاریخ انتشار: 20. دى 1395 - 14:41
جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر با حضور مسئولین در محل فرمانداری ایوان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جلسه  هماهنگی برنامه های دهه فجر با حضور مسئولین شهرستان ایوان  در محل فرمانداری برگزار شد.

 

 

در این جلسه ابتدا "حجت الاسلام لروند"؛امام جمعه شهرستان، با تسلیت رحلت روحانی عالیقدر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد:14کمیته با هماهنگی دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان در راستای اجرای برنامه های دهه فجر تدوین شده است،که در این کمیته هابرای هریک از  اعضا وظایفی تدوین شده است که امیدواریم که با مشارکت مسئولین برنامه ها به نحو مطلوب اجرا گردد.

 

 

امام جمعه ایوان گفت:درراستای هماهنگی بهتر کمیته ها اداره تبلیغات اسلامی شهرستان به عنوان دبیر ستاد دهه فجرشهرستان  کار هماهنگی برنامه ها را برعهده دارد،لازم است که تعامل خوب و سازنده ای در این راستا برقرار گردد.

 

 

وی افزود:جشن های پیروزی انقلاب اسلامی امسال  باید با بسیج تمام امکانات  نسبت به سالهای گذشته با اجرای برنامه های متنوع باشکوهتر برگزارشود،

 

 

وی باتاکید براینکه برنامه های دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود بیان داشت:اجرای برنامه های دهه فجر رامی توان به بطن روستاها برد و این برنامه ها می تواند با حضور چشمگیر مسئولین در کنار مردم باشکوهتر برگزار کرد.

 

 

حجت الاسلام لروند در ادامه با تبریک انتصاب  احسان اکبری به عنوان سرپرست فرمانداری ایوان ادامه داد:لازم وضروری است که مسئولین در راستای خدمت رسانی و ایجاد وحدت و یکرنگی  در بین آحاد، پیگیر مطالبات مردم باشند و نیازها و ضزوریات شهروندان را به عنوان اولویت کاری خود قرار دهند و مسئولی می تواند در دل مردم جایی گیرد که پاسخگو پرسش های و مطالبات  مردم باشد.

 

 

درادامه احسان اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ایوان با تاکید بر باشکوه برگزار شدن مراسمات دهه فجر در شهرستان اظهار کرد:لازم وضروری است که تمامی کمیته ها برنامه  های خود را در اولین فرصت ارائه دهند تا برنامه ریزی های لازم در این راستا صورت گیرد.

 

 

اکبری گفت: در سالهای گذشته برنامه های خوبی در سطح شهرستان برگزار شده است،امید است این برنامه ها امسال با حضور حداکثری مردم و مسئولین و تنوع و شکو ه خاص برگزار گردد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری